тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5790 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beklenmeyen Bir Karşılaşmayla Başlayan AŞK

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

bazen hayatın sadece aşktan ibaret olduğunu düşünüyorum.herkes gibi bende birine büyük bir aşk duygusu besliyordum. rastalı saçlarıyla,dudağındaki piercingi ile,o tatlı bakışıyla... aşık olunmayacak biri değildi.öylesine güzel gülümsüyordu ki insanın içi ısınıyordu.ama bu aşk platonikti.zaten o almanyada bende türkiyedeydim.almanya ya o kadar çok gitmek istiyordum ki her geçen gün TOMa olan aşkım biraz daha büyüyor sanki almanyaya gidecekmişim gibi geliyordu.
ünivetsiteyi almanyada okumak istediğimi aileme çoğu kez dile getiriyordum.sonunda almanyaya gitmeme izin vermişlerdi.öylesine mutlu olmuştum ki TOM a (aşkıma) birazda olsa yaklaşmak aklımdaki “İMKANSIZ” kelimesini ortadan kaldırmıştı.
Biletimi hemen ayarlatmıştım .valizimi hazılırlamaya çoktan başlamıştım.şunuda alıyım bunuda alıyım derken hepsini almıştım giysilerimin. TOM un posterlerinide almayı unutmamıştım tabi zaten onlarsız bi yere gidemiyordum. akşam hiç uyuyamamıştım. Bir sürü hayal kuruyordum.
Sonunda o an gelmişti Almanyaya gidiyordum. Uçağa bindiğimde TOMun posteri elimdeydi.yol boyunca bu postere bakıp durmuştum.veeee.. ALMANYA hayallerimin ülkesine gelmiştim sonunda.
Babam evi çoktan halletmişti.çantamdan adresin yazılı olduğu kağıdı çıkardım.evim havalimanına yakınmış.burdaki insanlara adresi sorup eve varmıştım sonunda.apartman 4 katlıydı.benim dairem 3. kattaydı.valizlerimin hepsini asansöre yüklüyordum.bu arada elimdeki TOM posteride düşmüştü ama ben bunun farkında değildim.apartmana birisi girmişti sadece pantolonunu görmüştüm.yüzüne hiç bakmamıştım. Asansöre benimle beraber binmişti ama ben hala onun yüzüne bakmamıştım çünkü TOM posterimi aramakla meşguldüm.3. kata geldiğimizde oda benimle inmişti asansörden.yüzüne çok kısa bir süre bakabilmiştim ama valizime yardım ettiğinden başını eğmişti başındaki şapka yüzünü örtüyordu.bu şpka bana TOM u hatırlatmıştı.bununla beraber TOM posterimin kaybolduğunu hatırladım ve posteri tekrar aramaya başladım.yüzünü göremediğim TOM u anımsatan kişi bana posteri uzatarak
-bunu mu arıyodun dedi bende
-evet bu poster benim her şeyim dedim ve posteri elimden aldım ve
-bu posterdeki benim aşkım onu çok seviyorum çok tatlı herkes hakkında olumsuz şeyler söylesede onu gerçekten çok seviyorum.buraya gelişimin bi nedenide onu görmek.onu bi kere yakından görmek bi kere sarılmak bi ömre bedel dedim ama bu sözleri postere bakarak demiştim.
Başımı kaldırıp bu kişiye baktım. birde ne görim karşımda TOM bana bakarak gülümsüyor.bir an rüya gördüğümü düşündüm.sonrada ona sorular sordum oda hepsine tek tek cevap veriyordu.sen gerçekten TOM musun diyordum oda her soruşumda “evet” diyordu.ben hala inanamıyordum.sonunda beni inandırmak için ……….

En son aşkiTOM-my angel tarafından C.tesi Kas. 15 2008, 10:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

http://tokiohotelfanclup.yetkinforum.com

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

yha nie kimse yorum yazmıo

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
Administrator
Administrator

güzel olmuş

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

süper olmuş yhaaaaaaa
bayıldım buse^^jiim
choq tuhaf bi karşılaşma olmuş x)
aşk aşk aşk aşk aşkkkkk bounce
bu arada hikayedeki kız kim??? tanıtmamışsın ama meraq ettim =)
yeni bölümü qeciktirme... ama koyduğun her bölümü okuyamayabilirim şimdiden özür diliyorum Crying or Very sad

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

hikayedeki kız ben oluyorum canım Very Happy:D ama hikayede 18 yaşındaım Very Happy Very Happy

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

yha hani yorumlar nerde Sad Sad

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]