тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5789 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bill'in yeme bozuklukları mı var xS

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Empty Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Perş. Eyl. 25 2008, 19:32

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

Bill Kaulitz – Stres Onu Tüketiyor

Genç idol her zamankinden daha da ince. Tokio Hotel vokalistinin yeme bozuklulukları mı var?

Düşen pantolonlar ve çökük yanaklar: Son zamanki fotoğraflarda Bill Kaulitz sağlığını tehdit edecek kadar ince görünüyor ve bu da şu soruyu gün yüzüne çıkarıyor: O anoreksik (yeme bozukluğu olan kişi) mi? Tokio Hotel yıldızı bunu inkar ediyor: “Benim yeme alışkanlıklarım hakkında endişelenmeyin.”diyor. Görünürde o, fast food, makarna, güveç ve sütlü pilav’ı çok fazla yiyor. Ama onun içini rahatlatması o kadar da kolay değil. Çünkü; “Aneroksikler için hastalıklarını inkar etmek tipik bir durumdur.”diye açıklıyor beslenme uzmanı Dr. Thomas Kurscheid. “Bu hastalığa yakalanmış kişiler çarpık bir vücut algısına sahiptir – onlar çok şişman olduklarına inanır.” Fakat, 19 yaşındaki, sadece 50 kilo olduğunu iddia ediyor – 1.77 boya sahip birisi için oldukça az.

Onun kilosunun azlığı doğuştan, (Bill: “Ben her zaman çok inceydim!”) sahne ışıklarına karşı verilen bir tepki ya da enerji harcamayı gerektiren performansların ve turların bir sonucu olabilir. Yine de, uzman bunun psikolojik bir problem olduğunu varsayıyor: “Bill’in hayatı menajerler tarafından kontrol ediliyor. Onun en azından kendi kilosunu kontrol etmek istediğine şüphe yok…”

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

Bill'e üzülen yoq mu??
bhen üzüldüm yha inşallah le bişiyoqdur xS

3Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Empty Geri: Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Çarş. Kas. 19 2008, 17:12

Nur_biLL_

Nur_biLL_

dü$üNen oLmaz mı biLL'mmm bheNim qıyaMam Crying or Very sad

4Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Empty Geri: Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Perş. Kas. 20 2008, 13:05

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

payLa$ım içiN saoL jNm =)

$u anda öyLe bi soruN oLduquNu saNmıyorum ??

“Aneroksikler için hastalıklarını inkar etmek tipik bir durumdur.”
ama bu cümLe akLımda soru i$aretLeri oLu$turmaya ba$Ladı ?!?! Question

"Benim yeme alışkanlıklarım hakkında endişelenmeyin."
İnkar cümLesi Suspect Shocked

cidden yeme bozukLuqu oLabiLir mi acaba???

5Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Empty Geri: Bill'in yeme bozuklukları mı var xS Perş. Kas. 20 2008, 17:34

Nur_biLL_

Nur_biLL_

bheNde eNdi$eLenDim $imDi Rolling Eyes

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-