тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5790 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
pHen  qheLdim ........'''!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

pHen qheLdim ........'''!!!!

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty pHen qheLdim ........'''!!!! Paz Ağus. 03 2008, 15:40

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

zeLam arqadaşLar phen erva.....yaşım 16 ama 17 e qirJem x) az qaLdı x) Lise üçe qectim.....

BiLL fanıyım...........bayıLıorum bıLLe........

boYum:1.73

qöz renqim:eLamsı

ten renqim:KumraL

****sorJanız bişi oLursa burdaım zaten x))) ********

2pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Paz Ağus. 03 2008, 16:11

th.buse

th.buse

h.g kuju yeni gelenler kendini bi baslık altında tanıtıyodu ama önemli diilk en azından kendini tanıtmıssın

3pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Paz Ağus. 03 2008, 16:13

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

ayy öLemıydı kuJum biLmiodum yha Very Happy hoşbuLduk inş. yardımcı oLurum forumLarımLa ohaa ne forumLar accam daha Very Happy

4pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Paz Ağus. 03 2008, 16:39

tuche

tuche

kjlarım bnde tuche

yaş 16 olçak inş

esmer gibi bişiim

saç rengi kahve kısıl mavi arası bişi

terasi burcuum

ve TOM'a aşıqım....

ve en ii kjlarım fth,erwa,kadir,biber,star

http://www.thfan.yetkinforum.com

5pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Paz Ağus. 03 2008, 17:14

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

ana benim kJmu baq yhaF qeLmiş bura qendini danıtmış.....hoşqeLdin kJm Very Happy zaten birLikte qeLdik qibi bişiy Very Happy

6pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Paz Ağus. 03 2008, 17:16

tuche

tuche

hehe eet kjm

7pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Paz Ağus. 03 2008, 20:10

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

hoş geldiniss

8pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Paz Ağus. 03 2008, 22:21

th.buse

th.buse

hosgeldiniz nan artık h.g nız kalmadı ama yınede usulen yazıyım
hosgeldünüzzzzz

9pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Ptsi Ağus. 04 2008, 08:45

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

hoşbuLduk nan JuJu hıhh x))......

biz tucheyLen bir geLdik muhaha....

sanada hoşbuLduk biLLJi x)

10pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Perş. Ağus. 07 2008, 10:08

fth^^tch

fth^^tch

tuche demiş ki:kjlarım bnde tuche

yaş 16 olçak inş

esmer gibi bişiim

saç rengi kahve kısıl mavi arası bişi

terasi burcuum

ve TOM'a aşıqım....

ve en ii kjlarım fth,erwa,kadir,biber,star
kıyamam yaa bende tanıtım kendımı ;
ben fatıh boy :170
goz rengı:kahverengı
burç:terasi
esmerım
sacrengı :sıyah ama degısme oranı cq yuksek
en sefdıgım kjularım: aşkım tuche ...erwa .starım ..bıberım

11pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Perş. Ağus. 07 2008, 10:11

tuche

tuche

abu benim kjm kendini tanıtmış erwayla bnide mi yazmış be ???

Very Happy Very Happy

ee biberle star ayrı bişi onlar parçam oldular artık benim Very Happy Very Happy

12pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Perş. Ağus. 07 2008, 10:14

fth^^tch

fth^^tch

tuche demiş ki:abu benim kjm kendini tanıtmış erwayla bnide mi yazmış be ???

Very Happy Very Happy

ee biberle star ayrı bişi onlar parçam oldular artık benim Very Happy Very Happy
Very Happy:D xP aşkım tabıkı bende tanıttım kendımı hehe sızı ole gorunce dayanadım yasdımm..eft yazdım tabıkı erwa gıbı arkımı var senın gıbıde aşkım mı varr <3 benımde ole aşkım bnımde bı parcam onlarr ...<3

13pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Perş. Ağus. 07 2008, 10:18

tuche

tuche

fth^^tch demiş ki:

Very Happy Very Happy

Very Happy:D xP aşkım tabıkı bende tanıttım kendımı hehe sızı ole gorunce dayanadım yasdımm..eft yazdım tabıkı erwa gıbı arkımı var senın gıbıde aşkım mı varr <3 benımde ole aşkım bnımde bı parcam onlarr ...<3

kjm ya snde olmassan ben napardım erwa'yla sn bitanesin ya biberle star delüüüü onlar stn Very Happy Laughing

14pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Perş. Ağus. 07 2008, 10:31

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

sağoL canım tuchem yha.......
çok seviyorum seni...... and Kadiri <3
öLe woLLa............x)))

15pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Perş. Ağus. 07 2008, 10:45

fth^^tch

fth^^tch

tuche demiş ki:
fth^^tch demiş ki:

Very Happy Very Happy

kjm ya snde olmassan ben napardım erwa'yla sn bitanesin ya biberle star delüüüü onlar stn Very Happy Laughing
dımı aşkım bende bunu dusunuorm yaa aşkımda olmasa bde erw4 arkmız olmasa napardık bılmıom hehe eft delı onlar ..<3

16pHen  qheLdim ........'''!!!! Empty Geri: pHen qheLdim ........'''!!!! Perş. Ağus. 07 2008, 10:45

tuche

tuche

kjm eee kimin kjsu Very Happy Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]