тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5777 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

Fransız Dergisi Dream Up'ın Tokio Hotel'le yaptığı Röpörtajın BiLL Bölümü

Kaynak :

BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... 011xf4.thBiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında... 012ef8.th

[size=12pt]BILL KAULITZ

“Hayalim Mahvoldu” [/size]

Sağlık nedenleri yüzünden zorla sessiz kalmaya mahkum edilen Tokio Hotel'in solisti binlerce fan tarafından beklenen konserleri iptal etmek zorunda kaldı . Hasta ama savaşçı , Bill bu acılı denenmeyi e-maille yapılan özel röpörtajda anıyor .

Senin sağlığın için endişelenen fanlarına ne mesajı yollamak istersin ?

Öncelikle onların endişelerini gidermek ve onlara iyi olduğumu söylemek istiyorum . Ameliyat sadece birkaç saat sürdü ve benimle ilgilenen cerrahlar için olağandışı bir durum değildi . Bu ameliyat hakkında bir sürü korkutucu makale okumuştum , insanların bazen gerçekten harika bir hayal gücü oluyor ! Sanırım fanlar bu bilgilerin yayınlanmasından sonra endişelenmeye başladı , bazen sahte ve çoğunlukla abartılı . Şuan ben iyileşme sürecindeyim ve dinlenmem gerek .

Bu tür bir ameliyatı ilk kez mi geçiriyorsun ?

Bu türü , evet . Bugüne kadar hiç bu kadar ciddi problemlerim olmamıştı sesimle ilgili yani bu gırtlak ameliyatı ilk seferdi . Ve aynı zamanda umuyorum ki son sefer olacak . (İnşallah )

Ameliyat nasıl sonuçlandı ?

Çok iyi her ne kadar felaket derecede korkuyor olsamda . Neyse ki bu tür bir ameliyatta hata yapma riski çok az . Bir lazerle ameliyat edildim ve anestezi altındaydım . Takip eden günlerde kendimi çok yorgun hissettim ama hemen yine ayaklarımın üzerindeydim .

Neden : Kötü şans mı , fazla çalışma mı ?

İkisinden de biraz olabilir .. Benim durumum bazı faktörlerin birikmesiyle açıklanıyor : biraz yorgunluk , bu doğru , uzun süren bir soğuk algınlığı ve dürüst olmak gerekirse fazlasıyla dikkatsizlik !

Ne tür medikal direktifleri takip ediyorsun daha çabuk iyileşmek için ?

Doktorlar bana dinlenmemi emretti ! Boğazımın iyileşmesini hızlandırmak için bazı ilaçlar alıyorum ve ayrıca iltihap engelleyici ikaçlarda alıyorum . Aynı zamanda bazı tür yiyecekleri yemekten sakınmam lazım , özellikle süt ürünlerini . Çok içiyorum , kendimi sıcak tutuyorum ve konuşmaktan aşırı sakınıyorum . Çok geveze olduğumdan tabi bu benim için pek de kolay değil !

Bu acılı denenmeyle yüzleştiğinde ne tür duygular hissettin ?

Adaletsizlik , kızgınlık ve biraz da teslimiyet duygusu hissettim . Başta çok sinirliydim ! Sesim yüzünden iki kez konserleri iptal etmemiz gerekmişti ! Bu turnenin grubun çağrıldığı her Avrupa ülkesine gitmesi gerekiyordu . (Bizde çağırıyoruz ama gelen yok :a ) Bu müthiş bir hayalin gerçekleşmesiydi . Ve benim sesim yüzünden bölünmüştü . Konserimizde bulunamadıkları için hayal kırıklığına uğrayan fanları çok düşündüm . Zamanla kendimi geri çektim ve kaderi kabullendim . Küçük bir avuntu : iptal edilen konser tarihlerinin çoğu bu yaz için tekrar ayarlanacak .

Bundan ne öğrendin ?

Bundan sonra ses tellerime daha fazla dikkat etmem gerek . Her performanstan önce kendimi sesimi ısındırmak için egzersiz yapmaya zorlayacağım .

Kimde buldun teselliyi ?

Bu dönemde bu kadar desteklendiğim için çok şanslıydım . Grup üyeleri bana çok yardım etti , ekibimiz de tabii . Dahası fanlardan gelen mesajlar benim dayanmama yardım etti en çabuk zamanda iyileşme arzumu on misline çıkardı .

Bu iyileşme dönemi günlerinde neler yapıyorsun ?

Dürüst olmak gerekirse ben biraz sıkıldım çünkü heyecan dolu bir tempodan donuk bir günlük yaşama döndük . Televizyon izliyorum , müzik dinliyorum ve uyuyorum .

Bu boş zamanından yararlanıp ilerideki şarkıların için söz yazıyor musun ?

Evet , sıradaki albümümüz için bir sürü şey yazıyorum . Mesela bu boş zaman oraya buraya çiziktirdiğim sözleri tamamlamama fırsat verdi . En büyük hüsranım onları şuan söyleyemiyor olmam . Tamamen iyileşmek için sabırsızlanıyorum .

Kendine Güven

Tek bir sözcük bile söylemesinin yasak olduğu uzun süren iyileşme süreci boyunca , zavallı Bill'in kafasında binlerce senaryo , bazen dramatik , tasarlamasına yetecek kadar zamanı vardı . Sesini kalıcı olarak kaybetmeyi ve artık şarkı söyleyememeyi de hayal etti . Ama ne olursa olsun iyi fikirler konusunda hiçbir zaman eksiği olmadığından , Bill erkek ikiz kardeşi Tom'dan mikrofonda onun yerine geçmesini istedi .

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» BiLL in Bilinmeyenleri (: