тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5766 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

tuche

tuche

hep güldürücü,hep şakacı ,hep oyun nereye kdr dimi ama birasda etrafta ve nette bulduğunuz ilginç olay ve haberleri yasarsanız sevinirim arkadaşlar!!! cheers

http://www.thfan.yetkinforum.com

tuche

tuche

Bu olay Bursa’da olmuş. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler tabii. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve "Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört" diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: "Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!" Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bey bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış...

herifin yaptığına bakın ya Evil or Very Mad

th.buse

th.buse

ilginçmiş saol canım..

tuche

tuche

ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Image0011tn2

Anne - baba ve 15 yaşındaki çocuktan oluşan bir aile Avusturalyaya tatile gitmiş. Tatilde tüple dalmaya karar vermişler. Daha önce orduda olan babanın tüple dalma konusunda deneyimide varmış. Aile beraber dalış yaparken çocuk anne ve babasının fotoğrafını sualtı kamerasıyla çekmek istemiş. Fotoğraf çelirken babası çocuğunun paniklediğini farketmiş ve oğluna iyimisin diye işaret vermiş. Küçük çocuk fotoğrafı çektiği gibi hızla tekneye geri dönmüş. Anne ve babası bir sorun olduğunu düşünüp arkasından gitmiş. Neyin var diye sorduklarında çocuk arkalarında bir köpek balığı olduğunu söylemiş. Babası şaka olduğunu sanmış ama tekne kaptanıda çocuğu doğrulamış ve onlara ne kadar büyük olduğunu anlatsa inanmayacaklarını söylemiş. Otele geri dönen aile hemen fotoğrafı laptopa aktarıp bakmışlar.
Siz böyle bir durumda fotoğraf çekmeye devam edebilir miydiniz?

fth^^tch

fth^^tch

tuche demiş ki: Bu olay Bursa’da olmuş. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler tabii. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve "Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört" diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: "Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!" Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bey bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış...

herifin yaptığına bakın ya Evil or Very Mad

onu 5 e bolmek bana farzz varyaa onu dılım dılım yaparım yeterkı benım elıme bırakın yanı bugunlerıde gorces yaa sağol tuchecım ıyı varsın ...<3

fth^^tch

fth^^tch

tuche demiş ki:ilginç konulara deyinelim azcıkta dimi yha :D:D Image0011tn2

Anne - baba ve 15 yaşındaki çocuktan oluşan bir aile Avusturalyaya tatile gitmiş. Tatilde tüple dalmaya karar vermişler. Daha önce orduda olan babanın tüple dalma konusunda deneyimide varmış. Aile beraber dalış yaparken çocuk anne ve babasının fotoğrafını sualtı kamerasıyla çekmek istemiş. Fotoğraf çelirken babası çocuğunun paniklediğini farketmiş ve oğluna iyimisin diye işaret vermiş. Küçük çocuk fotoğrafı çektiği gibi hızla tekneye geri dönmüş. Anne ve babası bir sorun olduğunu düşünüp arkasından gitmiş. Neyin var diye sorduklarında çocuk arkalarında bir köpek balığı olduğunu söylemiş. Babası şaka olduğunu sanmış ama tekne kaptanıda çocuğu doğrulamış ve onlara ne kadar büyük olduğunu anlatsa inanmayacaklarını söylemiş. Otele geri dönen aile hemen fotoğrafı laptopa aktarıp bakmışlar.
Siz böyle bir durumda fotoğraf çekmeye devam edebilir miydiniz?

napardım bılıomusun kopek balıgı benı param parca yapardı ve ben olurdum o an gozumun onunden neler yaptıgım fılm gıbı gelıp gecerdıı bende tabıkı halıyle o zaman napardım bılmem ılk dusuncegım kısıyı dusunurdum ....<3

tuche

tuche

abuu bn orda bişi düşünemesdim o tüple bile boğulmayı başarırdım Very Happy Very Happy

fth^^tch

fth^^tch

tuche demiş ki:abuu bn orda bişi düşünemesdim o tüple bile boğulmayı başarırdım Very Happy Very Happy

o zman sen anlayana kadar senı parcalar bıle dedıgım gıbı hayatın fılm gıbı onnde gelıp gecer vede aklına bırı takıldıysa onu dusnursun Sad Sad Sad

th.buse

th.buse

yha o foto bana biraz fake gibi geldii ama bılmıom .........dogruda olabilir

tuche

tuche

bilmıyorum jnm ya bnde netten buldum

fth^^tch

fth^^tch

th.buse demiş ki:beni dusunen kimse yhokmu yha nan niye benide dusunmuyonuz ole olsun bende sizi kanka diye bagrıma bastım tamm yha bende sizi düşünmeyecem................bagrıma kara tas basarım ama sizi basmnam bundan sonra hıh......

neden ole dıosun ? ?hayatım onumden fılm gıbı gelıp gecıcek dıorummm o zman sende varsın heraldeee .... Embarassed

tuche

tuche

kıs bnm ilk aklıma gelen fan olçak ne güsel mod olma çabası yapıyorduk fln derdim Very Happy Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]