тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5767 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!!

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Empty Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Paz Ağus. 03 2008, 15:32

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

Yeryüzünde şu sıralar; ülkemizde ve dünyada gittikçe artan hayran kitleleriyle müzik dergilerinin satış rakamlarını arttıran, internet blog kapasitelerini hakkında yazılanlarla doldurtan, videoları yayınlandığı zaman gençlerin ekrana yapıştıkları bir grup var; Tokio Hotel. Bir Alman pop rock grubu olan Tokio Hotel’in kendi ülkelerinde yaklaşık 3 milyon CD ve DVD sattıkları biliniyor. 2001’de Devilish adıyla kurulan grup şu an yaptığı müzik çalışmalarıyla adım adım takip ediliyor. Dream Tv’de de videolarını sıklıkla izlediğimiz grubun şu günlerde yeni bir rakibi olduğu konuşuluyor. Visual Kei akımından etkilenmiş yepyeni bir Alman rock grubu; Cinema Bizarre. Kıyafetleri, makyajları ve müzik tarzlarıyla Tokio Hotel’e oldukça benzeyen grup üyelerinin imajları nedeniyle Tokio Hotel'in solisti Bill Kaulitz'i örnek aldıkları iddia ediliyor ama onlar başka gruplarından etkilendiklerini söylüyorlar.Bu yüzden Cinema Bizarre ve Tokio Hotel hayranları şu sıralar özellikle internet bloglarında birbirine girmiş durumda. Bu durumun nasıl çözüleceği bilinmez ama bizim bildiğimiz bir tek şey var ki; müzikte rekabet iyi sonuçlar da doğurabilir…

Kaynak:http://www.dreamtv.com.tr/haberler/277

вγ єяωa

2Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Empty Geri: Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Paz Ağus. 03 2008, 18:27

th.buse

th.buse

yha valla bakıorumda tum th fanları ciname bizzare için ölüyo
helal olsun ne diyim th fanlarını kendilerine cakmeyi basarıyolar.
ben sadece frover or never sarkılarınım sefıom(zaten baska hiçbi şarkılarını dinlemedım)
helal beeeee baska diycek bişi bulamıyorum ben ciname bizzareye anti deılım ama onlar th özentisi gruplar.tabii bu sitede cb seven vardır onlarada saygı duyarım.kendi secimleri..( nası konustum ama:berbat zuahaha)

3Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Empty Geri: Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Paz Ağus. 03 2008, 18:43

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

ben hiç bir şarkılarını dinlemedim onların dinlemekte istemiyorum.

http://tokiohotelfanclup.yetkinforum.com

4Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Empty Geri: Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Paz Ağus. 03 2008, 19:06

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

aşkiTOM-my angel demiş ki: ben hiç bir şarkılarını dinlemedim onların dinlemekte istemiyorum.
aynen

5Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Empty Geri: Tokıo HoTeLe rakip mi geLiyorr!!! Salı Ağus. 05 2008, 13:50

th.buse

th.buse

dinlemeyin zatenn

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-