тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5759 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
Almanya'dan yeni dalga Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Almanya'dan yeni dalga

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Almanya'dan yeni dalga Empty Almanya'dan yeni dalga Çarş. Tem. 16 2008, 10:24

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

Almanya'dan yeni dalga

Arkadaşlar Rolling Stone Temmuz sayısında Tokio Hotel hakkında bir makale yayınlandı işte makale…
ALMANYA’DAN YENİ DALGA

Avrupa’daki Tokio Hotel çılgınlığı sonunda okyanusun diğer tarafına da ulaştı.SCREAM isimli albümleriyle Amerika’yı da birbirne katan BiLL ve ToM biraderlerle (!) hayaller ve şöhret üzerine…

New Jersey’de bir Cumartesi sabahı,yüzlerce kapişonlu genç çocuk yağmur çamur dinlemeden Meadowlands’in (eyaletin en büyük Spor komplekslerinden biri) otoparkına yığılmış durumda.Ezilme tehlikesini pek umursamayan kalabalık Sadece Tokio Hotel’e seslerini duyurmaya çalışıyor , gencecik bir kızcağız ise en ön sırada kendini paralıyor:”Bill! Saçlarını yapmak istiyorum!”
Bahsi geçen Bill Kaulitz , Alman grup Tokio hotel’in 18 yaşındaki solisti.Bağırışlar devam ederken Rasta saçlı gitarist Tom “Ready,Set,Go” ile açılışı yapıyor ve konser başlıyor.Kızlar bağırmaya devam ediyor,fakat Bill hiç oralı olmuyor.Kendisine her böyle teklifte bulunan(saç yapma mevzusundan bahsediyor.) kıza cevap vermeye kalksaydı o kirpi saçlarının ne özelliği kalırdı değil mi?(evet şaka değil aynen böyle yazıyor.Ve hepimizde biliyoruz ki Bill hayranları hakkında asla böyle şeyler düşünmez.)Bu yüzden sıska kalçalarını sallayarak şöyle bir dönüyor,yumruğunu havaya kaldırıyor ve şarkı söylemeye başlıyor
Tokio Hotel’in SCREAM isimli albümü Amerika’da ancak 6 Mayız’ta yayınlanabildi ve Alman emo topluluğu (TH emo mu? Hayır yani cidden soruyorum.) o zamandan beri MTV’nin favorileri arasında yer alıyor, New York ve Los Angeles’da kapalı gişe konserlere çıkıyor. “Şubat ayında New York’taki Irving Plaza’da çaldığımızda herkes şarkılarımızı ezbere söylemişti.Almanca olanları bile!”diyor Bill.”Avrupa’da büyük konserlere çıkmaya alışığız fakat Amerika’daki ilgi bizi şaşırtıyor.”
Bundan sadece birkaç yıl önce Bill ve Tom, Almanya’nın Madgeburg isimli ufak kasabasında az sayıda insana çalıyorlarmış.”Her hafta sonu aynı kulüpte 15 kişiye falan çalıyorduk,” diyor yedi yaşında gitar çalmaya başlayan Tom.Bill de tam olarak bu dönemde yıldız olmaya karar verdiğini söylüyor:”Televizyonda Nena’nın bir konserine denk gelmiştim,”99 Red Balloons”u söylüyordu. ‘Bende sahneye çıkıp söylemek istiyorum.’ Demiştim.”
Tokio Hotel ise tam olarak 2001’de iki diğer üyenin,Gustav Schafer ve Georg Listing’in katlımıyla kurulmuş.”’Bu gruba biri yardım etmeli!’ diye düşünmüştük.” Diyor Listing gülerek.
SCREAM,grubun ilk iki Almanca albümünden seçilen şarkılardan oluşan ilk İngilizce kayıtları.”Her şarkıyla güçlü bir bağımız var” diyor şu anki imajını Cadılar Bayramı’nda giydiği bir vampir kostümünden alan Bill.” ‘Ready,Set,Go’ bizim hikayemizi anlatıyor bir anlamda.’hayalini izle ve yeni bir hayata başlamaktan korkma.’ Diyoruz yani.

2Almanya'dan yeni dalga Empty Geri: Almanya'dan yeni dalga Çarş. Tem. 16 2008, 10:45

tom_bill_beliz

tom_bill_beliz

th emo mu??? Shocked Shocked Shocked HÖNNKKK....!!!!!

3Almanya'dan yeni dalga Empty Geri: Almanya'dan yeni dalga Çarş. Tem. 16 2008, 10:52

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

ben de şaşırdım "emo" demişler Exclamation

4Almanya'dan yeni dalga Empty Geri: Almanya'dan yeni dalga Perş. Tem. 17 2008, 11:07

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

paylaşımın için saol yazı güzelde Very Happy th emo mu? sorusunu nasıl sorabiliyolar bilmiorum vala Evil or Very Mad

http://tokiohotelfanclup.yetkinforum.com

5Almanya'dan yeni dalga Empty Geri: Almanya'dan yeni dalga Cuma Tem. 18 2008, 10:07

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
Administrator
Administrator

tokio hotel emo mu??? affraid Shocked

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» th resimleri
» Yeni Gelenler