тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5737 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BiLL ve Andreas SevgiLi mi ? FanLar Ne Düşünüyor ?

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

Uyari: Bu 'Tokio Hotel'de gay-alarmi' haberini cikartan dergi! "Joepie"

KAYNAK

Joepie'de gecen hafta 'Bill gay mi?' dedikodusunu okumussunuzdur. Ama sen ne dusunuyorsun?
Sence sadece bir dedikodu mu? yoksa Bill gercekten sarisin Andreas'la mi beraber?
Diyelim ki dogru, fan kalirmisin? Iste fanlarin dusunceleri:

Laetitia: Bence Bill ve Andreas cok yakisiyorlar. Cok tatlilar.

Joke: Dogrusu Bill gercekten cok gay gorunuyor, ama benim bununla bir problemim yok.

Kaenzie: Bence Bill kesinlikle gay degil! Hadi diyelimki gay.
Ne olmus? onlarda insan.

Laurien: Ben bastan belli 'Bu bill'de bisey var' diyordum..
Bence cok garip biri. Evet, bence bu dedikodu dogru.

Pauline: Her gercek fan Bill'in gay olmadigini, ve Andreas'in cok iyi bir arkadasi oldugunu biliyor.
Bende bazen bir arkadasimla ayni odada kaliyorum, ama bu benim onunla beraber oldugum anlamina gelmez.

Stephanie: Ben cok uzun zamandir TH-fanim. Ve bastan Bill'in gay oldugunu anlamistim.
Ama bu yuzden fan olmamak mi? asla! Tokio Hotel kacirilmiyacak kadar iyi!

Lisa: Jared Leto'da makyaj kullaniyor, onunda uzun saclari var. Ve buyuzden gay mi oluyor? hayir.
Bill'inde olmadigi gibi.

Janne: Bill'mi gay? HAYIR! Bu sadece buyuk bir yalan. Kimin gay oldugunu biliyormusun? Zac Efron.

Milana: Evet, Bill bence gay. Onu ilk gordugumde ' su gaya bak' demistim.

Maja: Bill kesinlikle gay degil! Tamam, tirnaklarini boyuyor, ve makyaj kullaniyor. Ama o hic utanmiyor.
O yuzden onu gercekten cok seviyorum.
Ve o kaynak illa Bill'in Andreas'la birlikte oldugunu soyluyorsa, ona Bill'in Nathalie Franz'la cok gorundugunu soyleyin.
Neden mi? Cunku ozaman etraflarda surunur ve Bill'in Nathalie'le beraber oldugunu soyler.

Sarah: Umarim Bill mutludur, gay olup olmadigi onemli degil. Ama bu dedikodu dogru cikarsa gercekten uzulurum..
Ama Fan olmamakmi? Asla! Onlar benim gunumu tamamliyor!

Laure: Bilmiyorum.. Belki dogru olabilir.
Ama sevgili olsalardi bu muhtesem olurdu. Hic degilse Bill kendini yanliz hissetmezdi.

Gordugunu gibi bazi belcikali fanlar, ozenti Turk fanlarindan daha igrenc olabiliyor. -_-"

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

TanRım!! bu fanLar kafayı mı yemiş?! Shocked Evil or Very Mad
"coqq yakışıyoLar" , "süper oLurdu" feLan diyoLar yhaa!
bunLar oLsa oLsa özenti oLur..!
Maja,, PauLine ve Lisa adLı fanLar ne qüseL demişLer öyLe x) bence bu röportaja katıLanLarın içinde sadece onLar qerçek TH fanı.! onLar özentiLer qibi duyduqLarı herşeye inanmıoLar en azından..

*payLaşım için saoL bitanem x3

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» BiLL in Bilinmeyenleri (: