тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5738 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
GERÇEK OLAN RÜYA Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

GERÇEK OLAN RÜYA

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1GERÇEK OLAN RÜYA Empty GERÇEK OLAN RÜYA Paz Kas. 16 2008, 16:08

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
Administrator
Administrator

18 yaşında bir genç kızım ama ne yazık ki erkek arkadaşım yok.bu yüzden herkes benle alay ediyor.bunu öğrenen babam 1 hafta sonra beni almanyaya göndereceğini söyledi.Almanyaya gitmeden 3 gün önce sınıftakiler
-aaayyyyyyyyy ben şu gruba bayılıyorum.tokio hotel seni çokkk seviyorum
-tokio hotel mi oda ne
tabbiiii herkes gülmeye başladı
-hhhhhhhhhhheeee hem rockçıyım diye dolanıyorsun hemde tokio hoteli tanımıyorsun.tokio hotel bir alman grubu.
-aaaaaaa öylemi bende 3 gün sonra almanyaya gidecem belki onlarıda görürm.
-ya bir lafımı kesme...arkadaşı sessizce''aaaaaaa öylemi bende 3 gün sonra almanyaya gidecem belki onlarıda görürm''dedi duymadın mı;?
-ayyyyyyyyyyyyy ezik onları görebileceğini sanıyor.hoppp kızım sen onu rüyanda bile göremezsin
-özür dilerim sizinle hiç konuşmayacaktım

akşam eve döner babası;
-kızım heyecanlımısın
-evet ama sizi özliyecem.abim nerde?
-odasında kızım
-teşekkür anne

tıktıktık
-gel
ağlayarak
-abi yha ben artık bıktım şu kızlardan yha hep dalga geçiyorlar
-üzülme yakında almanyaya gideceksin
-biliyorum ama orada üzüldüğümde kimle sırrımı paylaşıcam.kime abi deyecem.
-merak etme her şansta gelcem
-peki abi

odasına çıkar
-yatağına yatar ve tam bu arda kapı çalır
-gel
-tamara hanım bir şeye ihtiyacınız var mı
-yok ben uyuyacam akşam yameğinede inmiyecem gelirken yedim.
-peki tamara hanım

gözlerini kapattı ve güzel bir hayal kurmaya başladı.hayalinde sınıfa yaında biriyle giriyodu ama nedense o yanındaki görünmez bir şahıs.sonra onu kendiside göremez.nedense hayaline engel olamıyordu birden hayali bozuldu ve aklına kızların dedikleri geldi

ayyyyyyyyyyyyy ezik onları görebileceğini sanıyor.hoppp kızım sen onu rüyanda bile göremezsin
ayyyyyyyyyyyyy ezik onları görebileceğini sanıyor.hoppp kızım sen onu rüyanda bile göremezsin
nedense hiç aklından çıkmıyor.ama farkında olmadan uykuya dalmış.uykusunda''bir erkek ona bakıyor ama yüzünü göremeyordu sanki bir gölgeydi.şu sesi duydu sc....

2GERÇEK OLAN RÜYA Empty Geri: GERÇEK OLAN RÜYA C.tesi Haz. 20 2009, 15:13

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
Administrator
Administrator

scream.karşısındaki ona şarkı söylüyor.ah keşke karşısındaki duysa.bir duysa.....
tak.yataktan düşer ve uyanır.yuh sabah olmuş.yine mi okul.
-aaaaaa kızlar bakın ezik gelmiş.
-ne oldu rüyanda mıgördün
-hayır
-beni gördünmü ezik şey
-görsem kabus görmüşe dönerdim.iyiki görmemişim.
-çooooooooooooooook komik.zuhahaha
-komik olsa gülerdim
-eft.ama sen salaksın
arkadan bir kız
-scream til you feel it
-hey bu rüyamda duyduğum şarkı
-tabi tabi zuhahahahahaha
-yyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeetttttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!
der ve popüler olan kızı iter.kız neye uğradığına şaşırır.bizimkide tuvalete kaçar.hıçkıra hıçkıra ağlar.çok kötü bir şekilde ağlar.ne yaptığının farkında değildir.elini yüzünü yıkayarak sakinleşmeye çalışır fakat aynada kendisini gördükçe daha çok ağlar.okuldan 10-11 kişi tuvaletin kapısında onu izşer.ama hepsi onu suçlar.bizim tamara kapıyı sertçe kapatıpağlamaya devam eder.hiçbirşey haketmediğini düşünür.tam abisini arayacakken vazgeçer ve güzelim telefonu yere atarak parçalar.(telefonun ne suçu var:D)ağlaması geçer.ama hala hıçkırmaktadır.elini yüzünü yıkarken.salak şerminin söyledikleri aklına gelir.
''ayyyyyyyyyyyyy ezik onları görebileceğini sanıyor.hoppp kızım sen onu rüyanda bile göremezsin'' birden başı8 döndü ve yere düştü 5 dk sonra kendini toparladı. artık kendisini ezdirmek istemiyor.hiçbirşey hakettiğini düşünmemeye başladı.artık kafasındaki düşünce şu olmuştu ''sadece popüler ve şanslı insanlar yaşamayı hakeder.ama bn onlardan biri değilim.benim tek hakettiğiim şey ölmek ve ölmek!!''
hızlı bir biçimde koridora gider camı açar ve camın önündeki (dışta olan yere)mermere oturur.'ben hiç birşey hak etmiyorum.aslında tek bir şeyi hakediyorum.oda ölmek.işte bu yüzden burdan atlıyacam.şunu unutmayınki ben hiçbir zaman sizin düşündüğünüz gibi biri değilim.iyi biriyim.dalgın bir anıma gelmiş.aslında şermin haklı.birtek popülerler ve şanslılar yaşamayı hak eder' der ve 8. kattan aşağı atlar.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» DeDiKoDu mu gercek mi ???