тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5737 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum" Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

tOM:"Yanlışlıkla Georg'la aynı ortalamayı alıp mezun oldum"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

Sunucu Herif : Tokio Hotel'den Bill ve Tom'a Tebrikler. İkiside 1.8 gibi harika bir notla lise diplomalarını aldı . Sadece yakışıklı bir yüzleri yok , onlar aynı zamanda akıllı .
Sunucu Karı : Bunun açıklığa kavuşmasına sevindim . Çok kötü bu şansı Fransızca çalışmak için kullanmadılar . Yine de çocuklar Fransa'da süperstar şuan . Dün Paris'te büyük bir konser oldu .

Nereden geldiği belirsiz ses : “Biz Tokio Hotel'i istiyoruz” Hayır , siz şuan Tokio Hotel'in Almanya'daki konserlerinden birinde değilsiniz . Bu şaşırtıcı olmazdı . Bu çığlıklar Fransız fanların çığlıkları , Magdeburg'dan gelmiş grup için bağırıyorlar . Paris'teki 2 konserin biletleri umutsuzca tükendi . 17.000 genç idollerini kutluyor . Ve sadece fanların mutlu olmak için bir sebebi yok . Grubun da kutlayacak bir şeyi var . İkizler Bill ve Tom lise diplomalarını aldı .

Tom : Bir insan çalışmalı değişebilmek ve devam edebilmek için. Biz çok çalıştık . Söylemeliyim ki çok gurur duyuyorum .

Georg : Bu bir değişim mi yani ? Sen hep kendinle gurur duyarsın . (Doğru söze ne denir )

Tom : Ben kendine aşırı güvenen tip çocuklardan değilim ama burada söylemeliyim ki kendimle gerçekten gurur duyuyorum .

Bill : Tom ve ben , biz her gece çalıştık . Ve geriye bakınca merak ediyorum : “Nasıl yaptım ?” , “Nasıl oraya geldim ? “ . Gerçekten , başta gerçek olana kadar asla yapamayacağımı düşünmüştüm .

Nereden geldiği belirsiz karı sesi : İkizler saatlerce internet üzerindeki uzaktan öğrenme programıyla çalıştı . Kendilerini motive etmeye devam etmeleri gerekiyordu çünkü sahneye koymaları gereken bir Avrupa ve Amerika turnesi vardı . Ama buna değdi . İkisi için ortalama puan : 1.8 (Almanya'daki en iyi not 1 )

Tom : 1.8 , bu sanırım Georg'un aldığı notla hemen hemen aynı , yani bu yine de çok iyi . Ben daha düşük bir not almayı planlamıştım ama başaramadım
Notlar gerçek mi ? Bu konuda saçma şeyler söylemenize izin veremem ! Biz hep iyi notlar almaya çalıştık ve bunun için k.çımızı yırttık , hocalarımızı rahatsız ettik . Ve karneler var . Kötü notlar aldığında kötü bir karne gelir sana Bu konu üzerinde bir b.k yok

Kimden geldiği belirsiz sesin geri dönüşü : Fransız fanlara göre çocuklar okul için gerçek birer model . Bill ve Tom çok iyi şeyler başarır başarmaz fransız fanlarda ineklemeye başladı .
Adamın Teki : Artık okulu daha mı çok seviyorsun ?

Kız : Evet .

Adam : Daha fazla mı çalışıyorsun ?

Kız : Tabii ki eskisinden daha fazla çalışıyorum .

Bir fanın anası : Tokio Hotel bir motivasyon , bu doğru . Kızlar onlar hakkında birlikte konuşuyor .

Başka bir fan : Evet Tokio Hotel sayesinde artık biraz daha fazla çalışıyorum .

O Ses : Fransa'da Almanca sınıfları taşıyor çünkü grup Paris'te bile almanca söylüyor .

Fransız bir fan daha : Onları sevmeye başladığımdan beri Almanca'da gerçekten iyi oldum .

Yine fan : Aslında ben Almanca kendi başıma çalışıyorum .

Adam : Tokio Hotel yüzünden mi ?

Fan : Evet çünkü onlarla konuşabilmeyi isterim .
Yine bir fanın anası : Benim Kızım Almanya'ya gidiyor çünkü Tokio Hotel'in ülkesini görmek istiyor .

Sescik : Magdeburg'lu grubun gençleri güçbela Fransızca konuşabiliyorlar daha önceden öğrenmiş olmalarına rağmen . Ama fanlar Almanca konuşabiliyor , en azından biraz .

Kız 1 : Tokio Hotel'i sonsuza kadar severim .

Kız 2 : Benim ismim ....

Kız 3 : Benimle evlenmek ister misin ?
Kız 4 : Tokio Hotel Harika .

Sessss : İki 18'lik artık okul stresi olmadan başarılarının tadını çıkarabilir . Bunun okulun sonu olduğu konusunda eminler , ama ...

Tom : Asla ! Sahip olduğum herşey üzerine iddiaya girerim , Asla hayatım boyunca : “ Biraz daha okul cool olurdu “ demeyeceğim . AS-LA demeyeceğim . Yemin ederim .

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-