тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5728 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı." Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı."

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

Bill: "Onlar beni çoğunlukla eşcinsel diyerek çağırırdı."

Kaynak: http://forum.tokiohoteltr.com/index.php?topic=3928.0

Sizin en iyi kişilikleriniz nelerdir?_
Bill:benim kardeşim çok konuşur…
Tom:ciddi misin sen ?_
Georg:gustav genellikle arka planda!
Gustav:ben çoğunlukla arka taraflardayım o zaman insanlar kötü bir ruhsal duruma yada başka bişiye sahip olduğumu düşünüyorlar fakat bu doğru değil elbette bu benim düşüncem
Utandığınız şeyler oluyor mu hiç?_
Gustav:bizim geçenlerde yiyecekle bir muharebemiz vardı,kesinlikle güzel değildi ben doymadan kalktım.
Georg:ve tekrardan oraya gittiğimizde otel boyunca haykırdık ve koştuk.kovalandık kısaca (yine ne yaptınız Allah bilir )
Bill:ben bazen hayran mektuplarımız için utanırım,hepside çok güzel yazmışlardır,hatta kişisel şeyleride yazar ama bizim onları cevaplayacak vaktimiz yok :-/ (utangaç seni çakal )
Georg:hmm… ben her kızı okul öncesinde içerde öptüğüm için utanırım evet evet benim vahşi bir çocukluk hayatım vardı!!(tom yan etki yapmış tertemiz çocuğa )
Sizi okulda ne kızdırır?_
Bill:okulda biziz-ben ve erkek kardeşim-az değersiz kişi,çünkü biz diğerlerinden daha farklı yola baktık ama bize ilgi duymadılar…
Tom:biz bir çok okul arkadaşımızı kaybettik fakat bu kötü değil ben bir erkek kardeşe sahibim o da bana…ve ben bu durumdan hoşnutum…
Onlar size küfretti mi?_
Bill:onlar çoğunlukla beni eşcinsel diyerek çağırdı…ama ben onları basitçe görmezlikten geldim bu benim tarzım sonuçta otomatikmen eşcinsel olduğumu göstermez!! Fakat çoğu mektup fanlarımızdan ve erkeklerin yazdığı çoğu mektup gustava geliyor!!(gusuya laf mı sokuyor bill cik )
Gustav:çok komik beni alaya alıyorsun değil mi?_
Bill:hayır ben ciddi değilim. Ben, eşcinsellerin arasında daha popüler olabildiğimi düşündüm.
Tom:onlar arka plandakileri sever ve bizede küfretmiyorlar_?!
Georg:ve eğer öyleyse biz bu kişileri bizim kuvvetli ve eğitilen davulcumuza yollarız…(kızınca gusu yalakalığa başladı tabi çakall )
Gustav:ben kuvvetli bir yumruk atarım.ben şimdi bunu bazı üyelere yapacak olduğumu düşünüyorum!!!(azuahahah koptum lan süper dedi bu devirde sessiz olandan korkacaksın dememişler boşuna )
Ünlü olmanın hoşnut olmayan yönleri nelerdir?_
Bill:ben fanların her yerde benim fotolarımı almalarını beğenmem.(başkaa snei görecem fotonu çekmicem ) Ben, ünlü insanların sadece, şikayet ediyor olduğunu düşünmeden önce,ama ben şimdi kendimi fark ettim..ben onun eğlencesinin olduğunu düşününce anlıyorum bu olayı. Eğer onlar, Maledivy'de plajda benim fotoğrafımı alsaydı,bende onun üzerine işerdim(ne diyor lan bu bill işermiş üstüne ohaa ).en en kötü olay onların partide fotoğraf makinelerine koşmasıdır.Çünkü ben çoğunlukla fotolarda salağa benzerim.(bu bill mi abi yaa )
Georg:ben insanların bizi gördüklerinde deli gibi gitmesini beğenmem.ben geçenlerde bir kıza imzamı eline verdim ama o nerdeyse düşecekti.resmen merhaba bende tek insanım diyor!!(azuhahah süper yaa )
Sana ne sorulması seni deli eder?_
Tom:grup isminizin kökeni ne?_(amaninn tom sende çekiyosun kızları sonradaa neysee )
Bill: evet onu en çok kızdıran sorudur!!!(o kadar kötü bir soru değil )
Gustav:onlar sık sık bize kız arkadaşımız olup olmadığını sorarlar ama bu soru beni deli etmez ben içtenlikle cevaplarım.(işte bizim gusu^muz )
Georg:fanlarımız bizim sonsuza kadar yalnız olamayacağımızı kabul etmelidir!! (ne diyon nan sen!!!)
Tom:eğer onlar bunu anlamazsa bu beni tamamıyle dağıtır!!! (sen mi dağılırsın yoqsa sen mi fanları dağıtırsın onu bilemem)

Delgado&Seda

Delgado&Seda

paylaşımın içn çoq thanks Very Happy

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

bişey deil jnm =))

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-