тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5766 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1_-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Empty _-_irem_-_ kendini tanıtıyooo =P Cuma Ekim 03 2008, 18:02

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

Herkese selam =)
Bhen Samsun’dan irem =) zaten çoqunluk tanıo xP ya da en azından adımı biliolar... 13 yaşındayım... 5 aydır TH fanıyım...
omuzlarımı biraz qeçen, dalqalı, siyah saçlarım war. qözlerim kahverenqi... boyum 160 cm...
Tokio Hotel dışında Paramore, Avril Lavigne, Evanescence, Flyleaf, My Chemical Romance, Linkin Park, Coldplay ve The Rasmus dinliyorum.
Okulu sewiyorum. ya da en azından sewiyodum... öqretmenler choq ödew weriolar da =((
boş zamanlarımda müzik dinlerim, film izlerim, kitap okurum...
En sevdiğim yemek pizza...En sevdiğim ders matematik... En sevdiğim renkler siyah, mor, kırmızı ve beyaz..
SBS için sadece, 5 adet 20 soruluk test çözmüştüm xP yine de 474 puan aldım =))

bu siteyi ve TH'yi choq sewiorum !!!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]