тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5759 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
Kurtar Beni Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
Kurtar Beni Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
Kurtar Beni Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
Kurtar Beni Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
Kurtar Beni Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
Kurtar Beni Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
Kurtar Beni Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
Kurtar Beni Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
Kurtar Beni Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kurtar Beni

+6
justh
th.buse
Miss Kaulitz
@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
tom_bill_beliz
aşkiTOM-my angel
10 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kurtar Beni Empty Kurtar Beni Salı Tem. 15 2008, 17:24

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

Kurtar Beni

1.Bölüm

Bardaydılar…Kadehler tokuşturuluyor,garsonlar herkese içki dağıtıyordu.Herkes çok mutluydu,sanki dünya güllük gülistanlık gibiydi..Bir kişi hariç..Nedenini bilmese de ,Tom, eskiden sevdiği her şeyden sıkılmış,herkesi,her şeyi bırakıp gitmek istiyordu.
Bill:Hey Tom,Bir sigara alır mısın?İhtiyacın var gibi..
Tom:Sağ ol..Ama canım şu an hiç bir şey istemiyor..
Gustav: Biliyoruz.
Bill:Gerçekten Tom,N’oluyor sana?Her şeyden usanmış gibisin..Az önceki sarışını bile reddettin.. Aşık mı oldun sen?..
Aşk…Belki buydu sorunun cevabı.İçindeki büyük boşluk sonunda varlığını belli ediyordu.Dışarı çıkmak istiyordu.Tom kendini zorlayarak gülümsedi:
-Bilmiyorum Bill gerçekten bilmiyorum..Ben..Ben biraz dolaşacağım.
Bill de hareketlendi,onla gitmek isterdi gibi.Tom eliyle onu durdurup,tabureye oturttu;”Yalnız,yalnız kalmalıyım..”
Yalnızlık..En büyük korkusu ve en acı gerçeğiydi Tom’un..Her zaman yanında olmaya çalışsaydı da Bill,bu yalnızlık geçmiyordu..
Yağmurdan ıslanmış şehrin caddelerinde yavaşça ilerliyordu Tom..Amaçsızca,gideceği yeri bilmeden, sadece yürüyordu..Aklında da tek bir soru vardı:”Bana neler oluyor?”

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Büyük kalabalık, polisler, ambulans binanın altında toplanmıştı. Kalabalık başını yukarı kaldırmış atlamaması için dua ediyordu.
Yağmur ise çatının kenarında,ağlamaktan şişmiş gözleri,çamur olmuş paçalarıyla sadece oradan aşağıya bakıyordu.Anılarını hatırlıyordu.Çocukluğu,ilk aşkı,okula başladığı ilk gün..Elinde yalnızca bir oyuncak bebek vardı.Onu sıkı sıkı tutmuş,bırakmıyordu..O bebek ona ölmüş annesinin aldığı son doğum günü hediyesiydi.Annesinden geriye kalan ender eşyalardandı..

Tom aklında o soruyla,yürüyordu..Çiseleyen yağmur saçlarını okşuyordu sanki.Birden kalabalığı fark etti..Yukarıdaki kızı gördü.. “Aman Tanrım” diyerek kalabalığı hızla yardı. Polislere:
—N’oluyor burada?
-Atlayacak galiba..Tanıyor musun sen onu?
Tom yukarı baktı..Uzun uzun inceledi kızı..
Polis: Genç tanıyor musun onu?
Tom:Ha-Hayır..

Kıza tekrar baktı Tom..Bir an onu tanıdığını zannetti..Öyle bir kızdı işte..
Kalabalığın fısıltılarını da duymamak imkansız gibiydi..Yaşlı bir bayan ‘Gencecik kız,yazık..Daha hayatının baharında.’diyordu..Bıyıklı bir adam da ‘Hiç bir şey yaşamdan değerli olamaz’ diyerek kadını destekliyordu..

Tom’un içindeki ses ‘Yaşamdan değerli olan ne?Onu orada öylece,çaresiz ; ölümle yaşam arasında bırakmayacaksın değil mi?’ demişti..Sonra da ‘Sen Süpermen misin ki?’ diyerek karşı çıktı kendine..Adeta kavga ediyordu kendiyle..En sonunda dayanamayıp “Herkes kurtarılmayı hak eder.” diyerek binanın oraya geri döndü.Yangın merdivenlerini tırmanarak çatıya ulaştı..
Peki şimdi kızı nasıl durduracaktı? “Atlama” demek yeter miydi? Hayatı tek bir kelimeye mi bağlıydı?

2.Bölüm

Kız çatının üstünde,tek bir hamleyle kendini sona bırakmaya hazır,bekliyordu..Tom’sa sadece kıza bakıp ne demesi gerektiğini düşünüyordu.Bir anda ağzından;

“Senin gecenin içine haykırdım.
Kendine seni ve beni hatırlat,
Atlama!! ”
Sözleri ezgisiyle beraber çıkıverdi. Kız yaşlı gözlerle Tom’a baktı. Tom bu bakışlardan ilham alırcasına şarkıya devam etti:
“Işıklar seni tutmuyor.
Tüm dünya sana yalan söylüyor.
Atlama,Lütfen Atlama!!”
Atlamamalısın,dedi Tom kıza yalvarırcasına..
Kız: Neden?
Tom:Hiç bir şey senden değerli değil, gerçekten..
Kız: Hıh!! Öyle mi dersin?
Tom: Evet
Kız:Yalan söylüyorsun,beni tanımıyorsun bile!!
Tom kıvrakça kızın yanına çıkıp elini tuttu..
-O zaman beraber atlayalım.Değişik bir tanışma olur ama..Son tanışma , diyerek gülümsedi..
Kız:Hayır!!N’apıyorsun sen?
Tom:Gerçekten yüksekmiş,dedi aşağıya bakarak..
Kız:Git buradan,atlarım
Tom sıkı sıkı tuttuğu elini göstererek:
-Emin misin?Hem ben de son günlerde yaşama nedeni mi arıyordum..Müzik ve fanlarım için yaşıyormuşum meğer..
Kız: Müzik..Bence yaşamaya değer onun için..Hayat bir dans ve sende ona eşlik ediyorsun müziğinle..
Tom: Bana kimse eşlik etmiyor..O koca pistde yalnız başına dansetmek ne kadar sıkıcı biliyor musun?
Kız:Tahmin edebiliyorum..Özellikle sonradan yalnızlaşmak..Valsin en heyecanlı yerinde partnerinin bırakıp gitmesi,dedi elindeki bebeği okşayarak.
Tom: Ya da kendi başına çift kişilik dansetmek..
Kız: (derin bir nefes aldı)Belki bu aldığım son nefes olacak..
Tom:Ne kadar güzel değil mi hava?Hafif bir esinti,çiseleyen yağmur..Gerçekten intihar etmek için mükemmel bir zaman..
Kız: Birazdan her şey bitecek ha?
Tom:Bir an önce atlayalım..Çünkü burada oyalandıkça ölüm uzaklaşıyor.
Kız:Hayır..Sen atlamamalısın..Bunu yapma..
Tom:Neden?
Kız:Dünyada hiçbir şey senden değerli değil..
Tom eki ya sen neden atlıyorsun?
Kız:Ben..Ben sadece her şeyi bitirmek istiyorum..Çünkü..çünkü---
Gözyaşlarına boğulmuştu kız.Başını Tom’un omzunda hıçkıra hıçkıra ağladı..
Tom:Her şeyin tamamen biteceği seni korkutmuyor mu?
Kız:Korkutmuyor değil…
Uzun bir sessizlik oldu..İkisi de şehri seyrediyordu..
Kız:Gidelim ha ne dersin?

O sıralarda aşağıdan Bill’in sesi duyuluyordu..
-Tom!!Atlama!!Napıyorsun sen Tanrı aşkına?
Tom:Görüyor musun?Kurtarma ekibim gelmiş..Adamı bir rahat rahat intihar ettirmiyorlar.
Kız gülümsemişti:
-Belki sen yaşamalısın..Senin yaşamanı isteyen dostların var.. Ama benim yaşamamı isteyecek herkes ölü!!!
Tom:Heey,ben noluyorum?Henüz ölmedim!!
Aşağıdan tekrar Bill’in haykırışları geliyordu:
-Tom!!Yapma!!Sana ihtiyacım var!!
Bu söze Tom’un da ihtiyacı vardı..Hatta bu sözdü,gözlerinden bir damla yaşın süzülmesini sağlayan..
Kız Tom’a yemyeşil gözleriyle baktı:
-Belki,belki biz yaşamalıyız..
Tom:Hadi o zaman gidelim..
Kız bir anda karar değiştirmişçesine:
-Gidemem
Tom: Neden?
Kız:Gidemem de ondan!!
Tom:Ben de gitmem..
Kız:Gidecek yerim yok..Eğer ölürsem,kokmuş cesedimi çöpe atarlar ve bir yerim olur ama yaşarsam--
Tom:Yerin var,kalk hadi!!
Kızı belinden kavrayıp çatının kenarından çekti..
Kalabalık çılgın gibi alkışlıyor,ıslıklar çalıyordu..

3.Bölüm
Bill, Tom ve Yağmur kapıdan içeri girdiler.
Bill: Tom,orada gerçekten atlamayacaktın değil mi?
Tom:Bilmiyorum..Atlayacaktım galiba..Eğer o da atlasaydı.(eliyle Yağmur’u işaret ederek.)
Kız: Yağmur.
Bill bir anda parlamıştı:
-Lanet olsun Tom!!Ne kadar korktum biliyor musun?Az kalsın ikiz kardeşimi kaybediyordum.
Yağmur:Siz ikiz misiniz?
Bill-Tom: Evet!
Tom:Tamam Bill…Hata yapmış olabilirim,olabiliriz.N’olur yeter!Yağmur sana banyoyu göstereyim.Ilık bir duş iyi gelir tüm bu olanlara.Sana temiz bir şeyler de verelim,giyin.
Yağmur:Bana karşı bu kadar iyi davranmak zorunda değilsin.Hak etmiyorum..Ben aşağılık birisiyim işte,hem..Hem neden kurtardın ki beni?
Tom:Senin için..İçimden bir ses yaşaman gerektiğini söyledi..Hem seni oraya çıkartan her neyse onu unutabilirsin..Üstüne yeni bir yaşam inşa edebilirsin geçmişinin..
Yağmur banyoya girdi.Tom da kendini odasındaki yatağa bırakıverdi..Acaba Yağmur ikna olmasaydı,atlayacak mıydı onla beraber?2 dakika önce tanıdığı bir kızla el ele ölebilecek miydi?

4.Bölüm

Yağmur banyodan çıkmıştı.Üstünde Bill’in pijaması vardı.Banyodan çıkar çıkmaz gözleri Tom’u aramıştı.Onu, kapısı açık kalmış odasında,yatakta uyurken gördü.Hafifçe açtı gıcırdayan kapıyı.Yataktaki rastalı çocuğu izledi bir süre..Melek gibi uyuyordu.Yanına uzanıp melek olmak istemişti nedense..
Bill:Bebek gibi uyuyor değil mi?
Yağmur:Evet,masumca…Derin derin nefes alarak..
Bill:Neden geldin odasına?
Yağmur:Şey,Bill..Ben bilmiyorum..Kendimi burada buldum galiba.
Bill:Neyse,uyandıracağız onu..Hadi gidelim,sana odanı göstereyim..

Yağmur yatakta bu akşam olanları düşündü..O çatıya çıkması,elindeki bebeği,Tom’u..Bebeğe döndü:
-Ne garip bir akşamdı.Eğer Tom olmasaydı…Ona çok şey borçluyuz değil mi, Lucy?
Tavanı seyrediyor,Tom’un güzel yüzünü,gülüşünü,rastalarını ve uyuyuşunu görüyordu bembeyaz tavanda..Aklından çıkıp gitmesini istemiyordu…
-Lucy bana neler oluyor?2 saat önce ölmek istiyordum.Şimdiyse,Tom’suz yaşamak istemiyorum..Aklımdan çıkartamıyorum…Hatta şu an tekrar yanına gitmek istiyorum.Beni de derin derin solumasını…Lucy,söyle bana;ben aşık mı oldum bu çocuğa?

Bill,balkona çıkmıştı..Cebinden bir sigara alıp yaktı.Derin bir nefes bir nefes daha…
-Az kalsın Tom olmayacaktı.Neden yaptı ki bunu?Her şey normaldi.Yolunda gitmeyen neydi Tom’a göre?Onsuz bir hayat düşünemiyorum.O da böyle derdi.”Ne olur birlikte ölelim.” Hıh..Sözünden cayacaktı neredeyse..Tanrım,keşke düşüncelerini okuyabilsem Tom’un..Şu ikiz telepatisi denen şey şu anda işe yarasa bari..Hem o kız,Yağmur…Onu hiç düşünmeden eve getirdi..Hatta ölecekti bile onunla..

Bill kendini hem bir ağabey, hem de kıskanç küçük kardeş gibi hissediyordu..Ağabey gibi onu kollamış,küçük bir kardeş gibi onu Yağmur’dan kıskanmıştı..

5.Bölüm

Tom:Hey,Yağmur kalk hadi!Bill sana özel krep yaptı..
Yağmur:Tom sana da günaydın.
Tom:Bu bebek..Dün de elindeydi..
Yağmur:Lucy!O..O bana annemden kalan tek şey..Onu yanımdan ayırmak istemiyorum..

Uzaklara dalıp gitmişti Yağmur..Yeşil gözleri nemlenmişti..Annesini hatırlamıştı;kokusunu,okşamasını,sesini..
"Tamam,hemen geliyorum."dedi Tom'a
Odadan çıktı Tom.Kız odadaki aynadan kendisine baktı."Şanslı şey" diye mırıldandı.Merdivenlere doğru gidiyordu.Dün o kadar fazla incelemeye firsat bulamadığı koridora baktı.Pek çok plak şeklinde süs,birkaç poster vardı..."Tokio Hotel"
Koridorda ilerledi..Posterler sırayla ve özenle çerçevelenip asılmıştı.İlki "Durch Den Monsun" ardından "Schrei","Rette Mich","Der Letzte Tag","Zimmer 483","Spring Nicht","Scream" ve "Monsoon".Hepsinde elleriyle dokunmuştu Tom'a..Durakladı.."Spring Nicht" yazana geri döndü.Gülümsedi..Postere bakıyordu..
Tom:Güzel şarkı değil mi?
Bir andan irkildi Yağmur.."Efendim??" dedi ürkekçe..
Tom:Dün gece sana biraz mırıldanmıştım...
Yağmur:Senin o anda uydurmadığını anlamıştım zaten..
Tom:Kendini beğenmiş diyebilirsin bize ama o posterlere bakmak iyi geliyor..Nereden başladığımızı hatırlıyoruz sürekli.Barlarda çalan aptal bir gruptuk ama şimdi-
"Tokio Hotel'siniz" sözünü tamamladı kız Tom'un..
Tom:Biliyor muydun?
Yağmur:Radyoda Rette Mich'i dinlemiştim ve gerçekten çok duyg****mıştım..
Yağmur Tom'a doğru yaklaştı:
-Beni her zaman kurtacak mısın?
-Ben,bunu isterim,dedi kızararak Tom..Ama birşeyler yesek önce de seni sonra kurtarsam..
Uzun zaman sonra ilk kez gülümseyebilyormuş gibi tebessüm etti Yağmur..Birlikte koridordan ayrıldılar..

DEVAMI GELİCEK...

http://tokiohotelfanclup.yetkinforum.com

2Kurtar Beni Empty Kurtar Beni(devam) Salı Tem. 15 2008, 17:26

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

6.Bölüm

Yağmur'un üvey babası onu kolundan tutmuş,sürüklüyordu."Yürü,lanet olası!"İte kaka götürüyordu kızı..Ağlıyordu bir yandan Yağmur.
"Beni nereye götürüyorsun?"
"Nereye olacak,layık olduğun yere!Evde oturup,zorla kazandığım 3 kuruşu yiyemezsin,ufaklık!"
"Kazandığım mı?"Hayretle babasına bakıyordu Yağmur."Ben kazanıyorum onu..O aptal lokantada bulaşık yıkayarak!"
"Ama yetmiyor!"
"O lanet şeyi içmesen,kumarı da bıraksan;pekala yeter bize-" Hızla gelen tokatla sarsıldı Yağmur..
"Bana cevap verme minik f.hişe!"
Karşıda bir adam belirmişti.İyi giyimli ama kötü görünümlüydü..
"İşte burada" dedi babası."Yalnız para peşin!"
Adam Yağmur'u süzüyordu..Siyah bir çantayı babasına uzattı:
-Tam 12.000€!Unutma artık benim.Geri dönüşü yok.Eğer bu çantayı alırsan,kızını unutmak zorundasın!
-Al,al bu lanet şeyi..Yüzünü bile görmek istemiyorum!
Yağmur:
-Hayır!Bırakma beni!Hayır!HAYIR!!
Ağlıyordu..Kendini durduramıyor böğüre böğüre ağlıyordu..Yağmur, bir yandan; bulutlar bir yandan...Üvey babasıysa arkasına bile bakmadan gitmişti..
"Gel,bakalım benimle!"karanlık adamın sesiydi duyduğu..Kendi gibi sesi de korkunçtu..
"Hayır,bırak beni gideyim."yalvarıyordu sanki Yağmur..
"Bana 12.000€'ya mal oldun,kolay kolay bırakmam seni!" Şeytanî kahkahalar atıyordu,sararmış dişlerini göstere göstere..Yağmur'u siyah bir arabaya bindirmeye uğraşıyordu.
"Binmeyeceğim!"
"Beni buna sen zorladın,tatlım!" dedi ve Yağmur'a bir tokat patlattı.Kız oraya yığılıvermişti..

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gözlerini açtığında bir odada,yatağın üzerinde yatıyordu..Kalktı..Odada dolaştı...Gayet normal bir yatak odasıydı.Çiçekli nevresimler,beyaz perde,gardolap....
Kapı!Kapıya doğru koştu,ama kilitliydi.Zorladı,zorladı açılmıyordu işte!Zaten ne olmasını bekleyebilirdi ki..Adamın bir anlık saflığıyla kapıyı kilitmeyi unutmasını mı düşünüyordu?Yatağın önüne oturup tekrar hıçkırıklara boğuldu...
Neler oluyordu?Bir tıkırtı..Evet tıkırtı!Biri kapıyı açmaya çalışıyordu..Rahatlıkla kilitin zorlandığını duyabiliyordu..Ümit ediyordu,nefret ettiği üvey babası vazgeçip onu almaya gelmiş olsun..Ama buna kendi bile inanmıyordu..Çantayı aldığında,anlamsız gözlerindeki sönmüş ışıltıyı hatırlıyordu...
Kapı sonunda açıldı..İçeri gelen farklı birisiydi..
"Merhaba küçük bayan."
Kendini geri itti Yağmur."Sen de kimsin?"
"Önemli mi?"
Adam pantolunun kemerini çözmeye başlıyordu..Yağmur sadece kendini biraz daha geriye itebildi.Adam ona doğru yaklaşıyordu.
"Kaçma 'istediğin zoru kullanabilirsin.' dediler..Beni dövdü diyemezsin!"
Yağmur,odada yabancıyla köşe kapmaca oynuyordu sanki.Minik hamleler,dört köşe arasında gidip geliyorlardı..En sonunda adam Yağmur'u kolundan yakaladı..
-Kaçamazsın demiştim.
-Bırak,n'apıyorsun bana?
Adam tek hareketle Yağmur'u yatağa fırlattı.Ona doğru yaklaşıyordu.Yağmur'unsa kaçacak deliği yoktu..Komidindeki abajuru gördü aniden..Adam ona daha da yaklaşmıştı..Abajura uzattı elini..Sıkıca kavrayıp adamın kafasına vurdu..Her ne kadar gürültü duyulsa da koca adam,kanlı bir kafayla yere yıkılmıştı.Yağmur'sa penceren aşağıya atlayıp oradan ayrılmıştı.
Yağan Yağmur'da ıslanıyordu.Arkasından karanlık adamın sesini duydu:
-Kaç bakalım,şimdilik..Seni bulduğumda herşey bambaşka olacak..Senin işini ben bitireceğim!!

"Haayyııırrr!!" diyerek uyandı Yağmur..Tom başımdaydı..
-N'oldu?Çok berbat bir rüya gördün galiba...
Yağmur,hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı..
"Yağmur,herşey geçti!Şimdi ben varım yanında artık..(Yağmur'un başını kendi omzuna dayadı.)Seni elimden kimse alamayacak...

7.Bölüm

"Yağmur?" dedi Tom merakla..
"Efendim?"
"Sen nerden çıktın karşıma?Şimdi senin yüzünden hiç birşeye odaklanamıyorum..."
Yağmur kızarmıştı."Ben de.."dedi utana sıkıla.Yan yana yatmış,terasta yıldızları seyrediyorlardı..
"Bak,Tom;şu bizim yıldızımız olsun mu?
"Sen istersen...Ama yarın nasıl bulacağız,kocaman gökyüzünde?"
"Şapşal!"dedi Yağmur gülerek."Hergün için yeni birini seçeriz,gökyüzünde yıldızdan bol ne var?" Tom'u gıdıklamaya başladı.Gülüşüyorlardı çocuklar gibi..Tom kızın elini kavradı..Yağmur ateşli bir bakış attı Tom'a..Parmaklarıyla önce saçlarını geriye götürdü ve yavaşça dudaklarına değdirdi.Gülümsemişti..Göz gözeydiler.Tom kızı kendine çekti.Yağmur Tom'un yüzündeki her beni tek tek görebiliyordu..Dudaklarını birleştirdiler..Masum ve tutkulu bir öpücük..
----------
"Tom,bu mutluluk her an bitecekmiş gibi geliyor bana."
"Hayatım,boşver şimdi olumsuz şeyleri..Sadece bizi düşün.." sigarasından bir nefes çekti..
Telefon çaldı..Tom telefona koştu.Bill stüdyodaydı.Evde Yağmur ve Tom yalnızdı.Zaten Yağmur geldiğinden beri Bill pek evde olmuyordu.Daha doğru olmak istemiyordu.Yağmur için "Geçici bir heves.." demişti ama tam 3 olmuştu,ikisi çıkmaya başlayalı.
"Efendim?" dedi Tom.Yağmur arkasındaydı.
"Sana" diyerek telefonu kıza uzattı.Halbuki kimse Yağmur'un orada olduğunu bilmiyordu.
"A-alo"dedi ürkek bir sesle.
Boğuk,kalın ve korkunç bir ses yanıtladı:
-Yerini biliyorum küçük hanım.
-Ne?Kimsiniz?
-Aaa yapma,nasıl unutursun beni?
-Sizi tanımıyorum.
-Uzatma,Yağmur.Bak güzelim ya gelip kendi ellerinle eski hayatına dönersin ya da--
-Ya da ne?,ağlayarak söyledi kız.
-Yeni hayatını mahvederim..
-Ne yapacaksın?K-korkmuyorum s-senden!!
-Hmm..O zaman bu yakışıklının bir önemi yok senin için.
-K-kim?? dedi hemen arkasını dönüp Tom'u kontrol etti.
Tom "ne oluyor" der gibi mimiklerini oynattı.
-Al,dedi telefondaki adam,bir konuş,Kim anlarsın...
-A-alo?!
-BİLL?!
"Bill mi?Ne olmuş ona!"diyordu Tom şaşkın gibi.
-Yağmur bu adamlar kim?Ne istiyorlar benden ya da senden?Hepsi senin yüzünden!" dedi Bill bir andan öfkelenerek..
-B-ben yapmadım..Bill seni kurtarcağım..
-Yapsan iyi eder---
-Bill,Bill, orda mısın?BİLL!!!! , dedi yere yıkılmış bqğırıyordu..
Aynı ürkütücü ses"Yağmur ne yapacağını biliyorsun.." dedi ve telefonu kapatı..
Tom "N'olmuş Bill'e?"
Yağmur sadece ağlıyordu..
"Bill nerede şu an?!"
Yağmur susmuş,ağlayarak cevap veriyordu sanki..
"Yağmur söyler misin?Kardeşime ne oldu?!"
Zorla dağılmış kızın ağzından "Bill ellerinde" kelimeeri çıktı.
"Kimin elinde?!Yağmur konuşur musun?"
Yağmur hala sessizdi."YAĞMUR!!!!" diyerek duvara yumruk attı..İrkilmişti kız..
"Bill,kaçırılmış tamam mı?Ve benden lanet olasıca eski hayatıma dönmemi istiyorlar,sonra Bill özgür!!Anladın mı?!" dedi hiddetle..
Ağlayarak odasına koştu.Yatağa uzanıp hıçlıra hışkıra ağlıyordu.."Neden?Neden 'şimdi herşey güzel!' derken?Neden?!"
Tom odaya girdi."Yağmur" dedi yumuşak bir sesle.."Bill güvende mi?"
"Hiç sanmıyorum."
"O zaman polisi arayalım!"
"Hayır,kesinlikle olmaz!"
"Peki n'apacağız?Böyle bekleyecek miyiz?"
"B-bilmiyorum!"
"Sen bilmiyorsun,ben bilmiyorum!LANET OLSUN!!!!!!"
"Tom!Yeter!Bill geri gelecek!" dedi kız kararlılıkla..
"Hayır..Hayır..Yağmur,bunu yapma!"
"Neyi?"
"Gitme buradan!"
"Tom,bunu halledeceğiz tamam mı?Sadece düşünmeme izin ver ve sen de rahat olmaya çalış!."
"Kardeşim kaçırılmış,hayatımın aşkı kendini feda ediyor şu an ve ben rahat olmaya çalışayım öyle mi,Yağmur?"kızın kolunu tuttu."Sakın,sakın yapma bunu!Söz verdim,seni hep kurtaracağım diye..Söz verdim,anlıyorsun değil mi?Sakın!" dedi kızarak.Yağmur pencereden bakıyordu."YAĞMUR!" dedi Tom.
"Efendim?!"
"Birşey dedim değil mi?"
Yağmur duymazlıktan geliyordu.
"Yağmur,yapma dedim!"
"Eğer beni oradan kurtarmasaydın,şu an bunlar olmayacaktı."
"Yine mi başa döndük?Bunu aştığımızı zannediyordum!"
"Tom senin yüzünden..Senin,senin,senin.."
Kız kendini kaybetmiş ağlıyordu..
"Yağmur,hayatım,uyu biraz..Yarın daha mantıklı düşünelim,ha?"
"Tamam" dedi Yağmur burnunu çekerek..Yalan söylemişti halbuki..
Odadan çıktı Tom.Yağmur yatağa uzanıp bomboş tavanı seyretti..
"Lucy,herşeyi yine berbat ettim değil mi?"köşe de duran bebeğe bakıyordu.."Cevap versene?Hep ben konuşuyorum.Sen de birşeyler söyle!Konuş aptal şey!" bebeği eline aldı.."Cevap ver!Veremiyorsun değil mi?Benim suçum diye değil mi?Git artık;git Lucy,git,git,git.."bebeği pencereden fırlattı..
Odadan sessizce kafasını uzattı,fare gibi..Tom yoktu..Uyumuş olmalıydı..Onun odasına doğru gitti..Gerçekten de uyuyordu Tom..Yaklaştı rastalı meleğine:
-Tom,ben,ben gidiiyorum..Ama beni kurtarmanı da beklemeyeceğim..Bill haklıydı 'Ne idüğü belirsiz birşeyi eve alıp,bir de ona aşık oluyorsun' derken..Unut beni Tom.İleride beni hatırlayarak kendini üzme..Ben seni hiç terketmedim tamam mı?Ben de senin gibi melek olacağım birgün!Elveda aşkım! , fısıldamıştı Tom'a..Son öpücüğünü de kondurdu yanaklarına Tom'un..Sonra arkasına bakmadan koşarak uzaklaştı,rastalı çocuktan..

8.Bölüm

"Oo hoşgeldiniz Yağmur Hanım,özlettiniz kendinizi!"
"Geldim işte,bırak Bill'i gitsin!"
"Dur bakalım,sakin ol kuzum ne bu acele?"
Yağmur ağlayarak:
-Hayatımı yeterince mahvetmedin mi!Yeter artık!Başkalarınınkini de mahvetme!
-Benim işim bu,bebeğim..Getirin çocuğu,bunu da yukarı götürün.Aa yok yok!Vazgeçtim,Yağmur düşmüş bir vaziyette görsün..Ehh kolay kolay nasp olmaz herkese..Sadece saatte 200€'yu gözden çıkaranlara!!!
Haykırdı Yağmur:
-Beni bu şekilde görmemeli!!
Adam kıza yaklaştı saçlarını okşadı.."korkunca daha bir tatlı oluyorsun" dedi..Sonra bir tutam saçını alıp kokladı.."Mmm..Nefis!"Geri itti kız kendini ama nafile..Arkasından iki tane kocaman adam onu tutuyordu..İki kişi de kapıda bekliyordu kaçmaması için..Pis bir bodrum katıydı...Karanlık adam eski bir sandalyede oturuyordu,Yağmur'un bacaklarının kırılıp adamın yere düşmesini dilediği sandalyede..
Bir adam Bill'i sürükleye sürükleye getirdi..
"Bill" dedi sevecen bir ses tonuyla..
"Yağmur?"yanıtladı Bill onu.."Ne arıyorsun burada?Bu adamlarla işin ne?
"Bill,hani nereden geldiğimi,geçmişimi merak ediyordun ya,işte sana cevabı!"
Karanlık adam konuştu:
-Yağmur benim bir tanem!Onu gibi bir tane daha bulamam!12.000€ kolay mı?!,şeytanî kahkasını yine patlattı.
-Bak Bill,bunu öğrenmenizi istemezdim,özellikle de Tom'un.Bunları anlatma ona..Beni böyle hatırlamasını istemiyorum..Ben-ben..Ben pis bir f*hişeyim,lanet bir f*hişe!
Bill ona dehşetle bakıyordu..
(Yağmur)-Önce babam öldü ve annem rezil bir adamla evlendi..Başta herşey güzleldi..O rezil herife ısınmıştım bile..Sonra annem de beni bıraktı ve o iğrenç herifin gerçek yüzünü öğrendim!Ben bu adamın kumarı,içkisi ve herşeyi için gece gündüz çalıştım,çabaladım.Ve o hep daha fazlasını istedi..Evet o adamı terkedebilir ve başka biriyle yaşayabilirdim..Ama bu adam açtığım her kapıyı kilitleyip,anahtarını yuttu..Bir gün beni bu herife sattı tam 12.000€'ya!Ben ilk gün oradan kaçmayı başardım nasıl yaptım bilmiyorum ama oldu işte!Sanırım gerisini biliyorsun..Tom'la tanıştım o gece ve o benim hayatımı değiştirdi..Beni gerçekten ilkkez mutlu hissettirdi..Bill ona bunları anlatma!Sana güveniyorum,n'olursun söyleme bunları ona!Ona sadece;onu hep sevdiğimi ve seveceğimi söyler misin?
Bill'in gözleri dolmuştu.."Tabii...Tabii...Söylerim..Ben seni pek..Daha doğrusu-"
Sözünü kesti Yağmur,"Boşver,unut gitsin!"
Bill koşarak Yağmur'a sarıldı.Yağmur,Bill'in omuzlarında ağlıyordu.."Söyle Tom'a"dedi hışkırarak"Söyle beni unutsun,yeni bir kız bulsun ama her zaman onu sevdiğimi bilsin!"Bill iteledi.."Git şimdi,n'olur git.."
Bill yaşlı gözlerle kıza baktı..Kapıya doğru gitti..2 adam kenara çekildi kapıyı açtı..Ceketini ilikledi Bill..Arkasını döndü..Karanlık adam Yağmur'a bakıp gülüyordu..Yağmur Bill'e "Ben iyi olacağım!Korkma!Sen sadece git!" diye bağırdı..Gözlerini dolan Bill,kapıdan çıktı Yağmur son gördüğü o binaya bakıyordu.."Kurtulacaksın!"fısıldadı binaya..Karanlık adam bağırdı arkadan bu Bill'in unutamayacağı sesti "Bak çocuk!Eğer bu binadan bir polisin haberi olursa,biliyorsun evinizi biliyorum,Tom'u buraya gömerim!Burayı unutacaksın anladın mı?"
Bill gülümsedi yarım ağızla "Ben unutsam da hatırlayan biri mutlaka olacaktır."Arkasını döndü ve ilerledi....

3Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Salı Tem. 15 2008, 17:31

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

9.Bölüm

Yağmur tekrar o odadaydı,tavana bakıyordu boş boş.."Tom" dedi,derin bir nefes aldı.Onun yaşadığı tüm o güzel anıları düşünüyordu.Oraya sıkışıp kalmak onu delirtiyordu.

xxxx

"Bill" koşarak ikizine sarıldı Tom." Hiç gelmeyeceksin sandım!!"
"Geldim işte" dedi..Yüzü düşmüştü..
"Yağmur nerede?"diye merakla sordu Tom.
"Yok!"
"Yok mu?Ne demek yok!Olmalı!!"
"Yok işte Tom!O artık yok.Anladın mı YOK!"
Yüzünü ekşitiyordu.Siyah cekedini hışımla çıkarıp yere attı.Kanepeye bırakıverdi kendini.Başını iki eli arasına alıp düşünmeye başladı Bill.Yağmur'u nasıl kurtaracaktı.Tom'u bir çocuk gibi kandıramazdı ya!Bill bu düşüncelerle boğuşurken Tom çoktan bahçeye çıkmıştı.
Dalgındı Tom.Gelmemişti Yağmur.Bill'in davranışları..Olabilir miydi?Yağmur ölmüş müydü?"Lucy" dedi..En az Yağmur'u görmüş kadar sevindi.Sarıldı bebeğe."Lucy!!Yağmur nerede biliyor musun?Söyler sana..Nerede o?" Yere çöktü.Ağlıyordu içli içli.İlk defa bir kız için...Yüzüne bir su damlası düştü.Yağmurdu..
"Yağmur!!!" diye böğürdü adeta..

xxxx

Yağmur uzandığı yataktan hızla kalktı.."Buradan tek kurtuluşum-" dedi çaresizce."Tom,Tom!!Hani beni kurtaracaktın?" Çekmeceleri karıştıyordu.Boştu bomboştu..Aynada gördü kendini birden..Ağlamaktan şişmiş gözlerini-ki artık anlamsız bakıyorlardı-ve zayıf düşmüş bedenini gördü..Hızla yumruk attı aynaya.Parçalara ayrıldı ayna.İrili ufaklı pek çok parçaya..Aldığı küçük bir parçayı bileğine yaklaştırdı."Tom her zaman senin olacağım.Birkez kurtarmıştın ama ben herşeyi berbat ettim."Ayna parçasını sıkıca kavradı.sol bileğine bir çizik attı,kanıyordu bileği.Tekrar tekrar kesti aynı yeri.Kan hızlı hızlı akıyordu şimdi..Sızlayan sol eline aldu bu sefer ayna parçasını.Bileğini kesebildiğ kadar derin kesti..Kavrayamıyordu artık aynayı..Elinden kayıp gitti..Yavaş yavaş kararıyordu gözleri..
Tom'u görüyordu.Ona " Yağmur seni seviyorum.Belki bu kez seni kurtaramadım ama biz hiç ayrılmadık aşkım hiç!.."dedi..Yağmur hafifçe tebessüm etti:
-Ben de seni seviyorum,dedi zorlanarak.Seni hiç terketmedim ki!!.....

10.Bölüm
FinaL

Sabah Tom,kahvaltıya dağılmış bir vaziyette indi.Rastalrı olduğundan daha karışıktı,gözleri uykusuzluktan şişmiş,ağlamaktan kızarmıştı.Yeşil t-shirt'ünün altına mavi pantolonunu giyecek kadar kendinde değildi.
"Heeeyy" dedi Bill "N'oldu sana?"
"Hiç.."
"Hiç mi?" dedi tezgahtaki gazeteyi almadan önce...
Tom'un dikkatin başka yöne çekmek istercesine atladı Bill:
-Lafee'nin albümü bizimkinden fazla satmış.
-Efendim,dedi Tom;sarhoş gibiydi.
-Lafee diyorum bizden çok satmış!"
-İyi.....
-İyi mi?!
-İyi..
"hmm" dedi Bill.Gazeteyi karıştırmaya başladı..Başka bir habere geçti hemen;
-Euro!Yine düşmüş!
-Güzel...
-Tom!!N'oluyor sana?!Yağmur mu mesele?!
'Yağmur' sözünü duyunca kafasını aniden Bill'e çevirdi,Tom.Dünyaya dönmüştü adeta.
"Biliyorum,o farklıydı senin için ama herşey Yağmur demek değil!" söyledi Bill sevecen bir edayla.
Tom cevap vermedi...
"Unut o kızı!Unutmak zorundasın!Unutmalısın!Bak Steffi'yi arayalım kendine gel ya da Ann topla kendini işte!" dedi aniden.
"Biliyor musun?!" parlayarak Tom."Hep sırılsıklam aşık olması gereken sendin!Duygusal Prenstin sen!Gerçek aşkı sen hakediyordun!Sevgiyi aşkı bana layık görmüyordun!Yağmur..Onu da sevmedin..Bill neden bunu bana fazla görüyorsun.Bırak da aşk acısı çekeyim,kan ağlaya ağlaya!!!"
Bill utanmıştı.Haklı olabilirdi Tom.Onun aşık olabileceğine asla inanmıyordu.Ne de olsa aşk Tom için yataktan ibaretti.Sustu hiç konuşmadı.Başını elinde tuttuğu gazeteye gömdü..
"Yağmur!" dedi Bill hayretle.
"Ne?N'olmuş ona?!"
"B-bak!"kekeleyerek Bill.Gazeteyi Tom'a uzattı,istemeden.
"HAyırrr!!" diye haykırdı Tom..
Üstü gazete kağıtlarıyla özensizce örtülmüş bir ceset resmine dolu gözlerle bakıyordu.Kızın siyah saçları bir kısmı gazete sayfalarından çıkıyordu.Bembeyaz elleri kana bulanmıştı.Bir dolabın dibine çöküvermiş duruyordu.İntihar ettiği yazıyordu resminin altında.
Tom ağlıyordu."Yağmur" diyebildi zorlukla.."Seni kurtaracaktım!Neden?Neden bekleyemedin beni bu sefer?!"
Bill kardeşine yaklaştı:
-O,seni hiç terketmedi,hep seni sevdi ve sevecek!

-SoN- pale pale

4Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Salı Tem. 15 2008, 17:33

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

çok uzun olduğu için hepsini bütün olarak yazamadım bunu okurken veya okuduktan sonra ağlayabilri ve kendinizi bi tuhaf hissedebilirsiniz çünkü aynısı bana oldu.

5Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Salı Tem. 15 2008, 19:07

tom_bill_beliz

tom_bill_beliz

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ayy bu ne acıklı bi ökü bi tuhaf hissediyorm

6Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Cuma Tem. 18 2008, 11:05

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
Administrator
Administrator

bi garip oldum Crying or Very sad Sad

7Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Cuma Tem. 18 2008, 14:00

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

çok uzun yha öldüm bitirene kadar ama çok güzelmiş
teşekkür paylaşım için Smile

8Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Cuma Tem. 18 2008, 18:58

th.buse

th.buse

cok guzelmiş ya nerdeyse aglycam şimdi
Crying or Very sad

9Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Perş. Ağus. 14 2008, 12:45

justh

bu gerçek deil dimi

ayrıca lafee nin albümü harbiden thninkinden fazla mı satmış

10Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Cuma Ağus. 15 2008, 12:33

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

tabi ki de gerçek deil uydurmasyon Very Happy

11Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Ptsi Ağus. 18 2008, 09:08

amy-lee

çok acıklı çok güzell

12Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Çarş. Ağus. 27 2008, 12:32

Delgado&Seda

Delgado&Seda

bncede bnde okuyana kadr cnm çıktı ama okuduğuma değdi wala Very Happy Sad

13Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Cuma Eyl. 05 2008, 20:40

xx_eJe_xx

hepsini okudum ve çok ama çok beğendm bunu her kim yazdıysa gerçekten bir şaiser olabilir Razz:P çok gsl gerçektende emeğe saygı....!!!

14Kurtar Beni Empty Geri: Kurtar Beni Çarş. Kas. 12 2008, 00:53

~~EmOcİx~~

~~EmOcİx~~

saat bir ve bn bu satte bu hikayeyi okudum süper be melegim tütlerim dim dik oldu walla yha of ürperdim biranda
süper aglıyasım geldi hata bir damlay yaş aktı aktı o kdrr

süper =) :S

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-