тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5738 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA)

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Empty EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) C.tesi Ağus. 09 2008, 20:36

th.buse

th.buse

haL vé haRéketLeriNe kenDin kaRaR veR basKaLaRınıN seNi yÖneLtmesiNe iziN veRme.

Hic kimSe duYmaK isTemeyenLeR kaDaR saqıR oLamaz.

iNsaN heR zamaN kaHramaN oLamaz ama heR zamaN iNsaN oLabiLir

heY seN !! yOk öbüRü !! ııııııı yOk yOk yanıNdaqi !! uFf saNa diyoRum be seNi seNi seNi deLiLer qibi sevioRum <3

bişey yaPmaK isTiyoRsaN avazınıN cıKtıqı kaDaR suSs.

Hay Hay..né isteRseN say say..ßenDe seniN asKın Lay Lay.haDy oqLm yaLLaH saNa by by.

miLLet aSık oLuyo snRa aLkoLik beN kenDime aSıqım üsteLik pLatOniq

GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm.

Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ?

GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda YakıCam Bu aŞkı ! Çak KİBRİTİ Gör DUMANI .!

ayRıLık öLüm gißidiR, ke$er$in ßiLekLerin ke$iLmes, iŞte o zaman anLar$ın, 2 kere öLünmez..

Deniz DeğiLki Yüreğim..Öfkesini Kayalara Vursun.

Elimde Artik Herşey Siliyorum Dünü. Lanet Ediyorum Geçmişe Yaşıyorum ßugünü.

KaLBiMDe ARaMa EsKi YeRiNi SeN GöZüMDeN AKaN SeLe KaRıŞTıN…

KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLıYıM. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aYnıLar ..

a$k’a ßaßa Dedik , ßizi Yetim ßIraktI.!

Beterin beteri vardır.Iyilik et,sana kârdır .! BütüN dünya senin ølsa unutma yerin mezardır !

eLLérindén tutsam iyiLé$méz yaram.. Yüzüné ßaksam.. Aynı a$kLa ßakamam..
ya kaLBimi aL avuçLarInda ya$at göR ßeni, yada aL kaLBini nefesimLe ßeRaBer soLuksuz ßIrak ßeni..

SeverSem 1 keRe SeveRim, SöyleRsem 1 keRe SöyleRim,EgeR Beni 1 Gün TeRk EderSen,seNi Bir KaLemDe SileRim!!

DerT oLmaz..çekip kapıyı çıkabiLirsn..Ben böyLeyim.. gerçekten sevmiyorsan bıkaBilirsn!!

ßizde DoStLuk nedir ßiLirmiSin _? NeFeSin tÜkeniRSe aL ßu can Senin.. yOLun SOnu uCurumSa dUr ! iLk adıM ßeniM !!

kinCi diiLim Ama Unutmam!..
şevkat qöSteriRim Ama ŞıMarTmaM.. !
Ciddiye aLıRıM ama KAPILMAM!..
DALGA GEÇERİM AMA KIRMAM..!
Huzur Veririm Ama Söz vermem!!!

Iyi bi insan sen..iyi bir sevqili sen..Tatlı olan yine sen..qüzel oLan ah kahReTsınKi O bnM

2EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Empty Geri: EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) C.tesi Ağus. 09 2008, 20:41

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

oo süper nan JuJu x))

3EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Empty Geri: EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) C.tesi Ağus. 09 2008, 20:44

th.buse

th.buse

BUNLARDA BENDEN OLSUN HADİİİ Bİ ZAMANLAR NİCKIME YAZDIGIM VE EDA^^MLA İÇİMİZİ ASK CUMLELERIYLE DOKTUGUMUZ DEFTERIMİZDE YAZAN BAZI CÜMLELER:

muTLuLuqu s*KséLEr çoĞaLır mIKİ (bu zamanında msnemde yazıyodu ama tekrar koycam bunu süper çünkü)

ßu sewdayı kaLßime gömDüm we Sen öLdüN…
ceWaßını aLamadıım SoruLar waR hayaTtan..ama oLsun heR soruma cwP buLaßiLseedim hayaTın 1taDı kaLmasdıqi..
katLanmayi biLmeyen a$kı çekemez.. a$ka mahkum oLmu$ garip güLemez!..
Ya seni sewerek öLeceğim , Yada ßeni sewen ßirinin yanında seni sewmenin ßedeLini ödeyeceğim

Al senin olsun, bende ne varsa, istemem mutluluğu senden uzaksa..

SonuMuz Morq aÇ ßi tußorq
NéFéS aLma éFéS aL
3qün öncéYDi aRiFé
HaYdi $imDi $éRéFé !!!(bu süper yha)

S£vGiNd£ YaLanMıŞ GözLerİnd£ ßakışLarında Sen koskocaman ßır YaLancısın

EceL Vurup Gitsede Dünyamdan Sanma ki öLüp Giderim¿RüYaLarına ßiLe Girer ALLAH tan Daima Seni DiLerim
ALLahım ßu NaSıL Kader Yokmuydu ßaşka VericeK Keder

baya bi türkce bozuklugu var biliyorum ama bu nickler anca boyle anlamlı oluyo artık kusura bakmayın:D

4EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Empty Geri: EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) C.tesi Ağus. 09 2008, 20:46

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

güzeLmiş......
hele baştaki mutLuLuk bayıLdım.......x))
bende yazcam........x))

5EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Empty Geri: EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) C.tesi Ağus. 09 2008, 20:48

th.buse

th.buse

yazma nan onu ben yazacam....................................

6EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Empty Geri: EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) C.tesi Ağus. 09 2008, 20:56

Delgado&Seda

Delgado&Seda

çoq gsll sözler tşkler bazıları bni anlatıo Rolling Eyes msn nickime koycam tekrardan saol Very Happy

7EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Empty Geri: EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) C.tesi Ağus. 09 2008, 21:14

th.buse

th.buse

koyun anam koyun nan erva sende koy o mutlulugu kardes kardes kullanak işte..........:Dbunlar eda^^mla beni anlatıyo daha var koyacam yine..

8EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) Empty Geri: EMO NİCKLER(SÜPER BUNLER YHA) C.tesi Ağus. 09 2008, 21:20

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

çokk gzlmiş
bende koycamm

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-