тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01 1970

5737 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek... Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bunu okuduktan sonra rengınız degısebılır ama tamamıyle gercek...

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

fth^^tch

fth^^tch

kısa ama tamamıyle gercek..

tekırdagın muratlı ılcesı olan muratlıda yanı tekırdagnın 25km uzaklıktakı muratlıya 30 dakıkada varılıoo..ve benımde t.daglı olmama ragmen bende gıdıorum muratlıyaa anenem varda oyusden nese asıl konuya gecelım
muratlıının cıkısında 2km uzalıktakı yerde eskıden savaslardan kalan bı sehıt varmıs bu 5 sene bır can alıomus bu bundan 2 3 sene once bı can daha aldı neden oldugunu kımse bılmıoo ve orda nedense hersey oluooo az sıs bıle olsa orda ck yogun gosukuyooo yanı bole bı olay araba ıle gıderken hızlı araba kontrolden cıkıooo vb. gıbı seyler neden can alındıgı hıc bellı degıl arkadaslar ama bıtek bıldıgım sey var SEHITLER OLMEZ derlerya buda ole bısıy arkadaslar belkı sıze fifi gıbı gelcem ama tamamıyle gercek...

th.buse

th.buse

ilginç ama ben inanıyorum.çanakkale şehitleriyle ilgili bi yazı okumustum ordada bole hikayeler vardı.

fth^^tch

fth^^tch

th.buse demiş ki:ilginç ama ben inanıyorum.çanakkale şehitleriyle ilgili bi yazı okumustum ordada bole hikayeler vardı.

sağol |3u53cim ole yanı gercek ....

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

bencede gercek bende inanıyorum.......
gercekten şehitLer öLmezde........
bu şehitin nie can aLmaya çaLıştığını anLamadım. ???????

Delgado&Seda

Delgado&Seda

bnde anlamadm ndn can alıomuş kii... Question

tuche

tuche

bnde anlamadım fth gelrisem oralara 2mis gidelm aşqom bni yalnıs bıraqma

http://www.thfan.yetkinforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-