тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5737 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
takım tutunca ne oluo  ? ? Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

takım tutunca ne oluo ? ?

+2
tuche
fth^^tch
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1takım tutunca ne oluo  ? ? Empty takım tutunca ne oluo ? ? Cuma Ağus. 08 2008, 16:28

fth^^tch

fth^^tch

anlamadın gıttı yaa ? ?

2takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? Cuma Ağus. 08 2008, 16:56

tuche

tuche

ya kjm sen nsl basketi seviyor ve orda takım tutuyorsan bislerde biçok yerde takım tutarıs bakınız ben bjkliim:D:D

http://www.thfan.yetkinforum.com

3takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? Cuma Ağus. 08 2008, 17:18

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

tuche demiş ki:ya kjm sen nsl basketi seviyor ve orda takım tutuyorsan bislerde biçok yerde takım tutarıs bakınız ben bjkliim:D:D

sana katılıyorum
ayrıca ben de beşiktaşlıyım

4takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? Cuma Ağus. 08 2008, 17:36

tuche

tuche

vay yakında sen ben seda ve başkalarıyla bjk fan kurçaz gibi:D:D:D

5takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? Cuma Ağus. 08 2008, 17:38

fth^^tch

fth^^tch

tuche demiş ki:vay yakında sen ben seda ve başkalarıyla bjk fan kurçaz gibi:D:D:D

hım sağol tuch3cım anladım sımdı neden takım tutuluooo hehe yanı NBA ayrı bısı baksana yazılısı bıle gusel NBA ama soccer faklı bısı xDxD ıyy ıgrenc hehe tuch3cım ıkımızı ayıran ozellıkte bu sanırım king

6takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? Cuma Ağus. 08 2008, 21:01

Delgado&Seda

Delgado&Seda

inş. tuche Very Happy bjk fan gsll fikir aslında kursak mı napsak Rolling Eyes Razz

7takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? Cuma Ağus. 08 2008, 21:11

th.buse

th.buse

valla ben fener bahceliyim
MAZİDE BİR TARİH YAZAR YAŞAA FENERBAHÇE NE MUTLU SENİ SEVENE YAŞAA FENERBEHÇEEEE..............................

8takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? Cuma Ağus. 08 2008, 21:40

Delgado&Seda

Delgado&Seda

~~FELSEFEMİZ AŞKTIR BEŞİKTAŞTAN BAŞKA AŞK YALANDIR~~

9takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? C.tesi Ağus. 09 2008, 01:06

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

bende fenerliyimm
Yüz yıl önce doğdu şanlı efsane
Yüzyaşında mutlu ol fenerbahçe.....

10takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? C.tesi Ağus. 09 2008, 10:11

tuche

tuche

Delgado&Seda demiş ki:~~FELSEFEMİZ AŞKTIR BEŞİKTAŞTAN BAŞKA AŞK YALANDIR~~

en iyisi bjk valla masiden geliiyor bu takımın renkleri baksanıza siyah beyas en derin ve en gerçek tek takım açalım sedacım bi fan Very Happy Very Happy

11takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? C.tesi Ağus. 09 2008, 21:00

Delgado&Seda

Delgado&Seda

bu fikir aklıma iice yattı açalım bncede Very Happy tuche ile birlikte fan açıoz tüm BEŞİKTAŞlılar dawetlidir...

DİKKAT:ÜYE OLMAYANLAR WE fenerli OLANLAR GİREMEZ Very Happy Twisted Evil

12takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? C.tesi Ağus. 09 2008, 21:15

th.buse

th.buse

zaten bizimde gelmek gibi bi niyetımız yhok canım..........napacaz orda......valla benim canım sıkılır........

13takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? C.tesi Ağus. 09 2008, 21:17

Delgado&Seda

Delgado&Seda

boşwerrr sıkılan can çabuk çıkmazmış ehuehue Very Happy Razz sn fenerli miydin buse??

14takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? C.tesi Ağus. 09 2008, 21:18

th.buse

th.buse

EVET SONUNA KADAR FENERBEHÇE..................

15takım tutunca ne oluo  ? ? Empty Geri: takım tutunca ne oluo ? ? C.tesi Ağus. 09 2008, 21:20

Delgado&Seda

Delgado&Seda

aman bnden uzak dursun fenerbahce atalarımız ne demiş:

FENERLİ MİSİN ALLAH BAŞKA DERT WERMESİN

bu kadr basit Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-