тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5759 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ) Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

HÖNKKK(NOLUR BAKIN NOLARRRR BEN ŞOKA GİRDİM SİZDE GİRECEKSİNİZZZ)

+3
Helena~
uqra$ma_nan
th.buse
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

th.buse

th.buse

Bir norvec gazetesi olan 'Adresseavisa' dan bir alinti var!! YazıLanlar bi ark.Tarafından cevirilmiştir.
---> ''Merhaba!
Simdi size tokio hotel'in antileriyle ilgili cok korkunc birsey soylemek istiyorum.Tokio Hotel 4 uyeli cok populer bir grup, ama konuya donelim..Bir th fani bir rus anti tarafindan ölduruldu..Ve Almanyada, ki orasi onlarin kendi ülkeleridir,fanlar tokio hoteli sevdikleri icin dovülüyorlar..Bu çok kötü degilmi?İnsanlar bizim,tokio hotel fanlarinin,muzik zevkimize niye saygi dymuyorlar?
Bir insanin bir muzik grubu nedeniyle öldürüldügünü düşünün...''
Iris
13 yasinda bir th fani...

th.buse

th.buse

arkadaşlar bu haber kesinlıkle dogru bazı rus gazetelerinde manşet olarak cıkmışş offff bu th fanlarından ne istıyolar yha yasık olmus kızaa......
LANET OLSUN BU ANTİLERE ALLAH BİN BELALARINI VERSİN..............ŞUANDA TÜN AMTİLERİ KENDİ ELLERİMLE BOGARAK OLDURMEK İSTİYORUM.....

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

töbe ne saçma yha......
istediğimi severim.....alla allla yazık değil mi o kıza.....

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

uqra$ma_nan demiş ki: töbe ne saçma yha......
istediğimi severim.....alla allla yazık değil mi o kıza.....

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

ah şu antiler yok mu nedir bizim çektiğimiz şu antilerden
vala th antilerinin antileriyiz
antilere karrşı koycaz
( havaya girdim Very Happy )

http://tokiohotelfanclup.yetkinforum.com

bill_ceyda

bill_ceyda

evet bu haber doğrudur arkadalar bende duydum bunu..Antiler git gide işi abartmaya başladılar...Bu kadar mı kıymetsizdir bi insanın canı ya...Bu kadar acizler işte Allah akıl fikir versin ne diyim ya yazık acıyorum onlara

tom_bill_beliz

tom_bill_beliz

Ohaaaa!!! ya yuhh beee!!!! :@

cery-bill

Evet bu haber doğru.Yaa bi kere bu çok aptalca bişey.Çünkü türkiye de olmasa da yurt dışındaki aileler th genç bi grup olduğu için çocuklarına örnek olarak gösterebiliyolar th yi. böyle bi olay herkesi soğutabilirdi thden.Ayrıca türkiye içinde aynısı geçerli.Almanyada ki bi türk programına Th katılıyo ve türk sunucu Bill le resmen dalga geçiyor.Bill nomalrde çok konuşur ama o gün hiç konuşmamıştı ve suratı 5 karış ayrıldı programdan.Bizde hala th nin türkiyeye gelmesini hiç bişey yapmadan bekliyoruz işte böyle.Bence bu tür olaylara şahit oldukça daha bi süre buralara uğramazlar arkadaşlar.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]