тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5766 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ

+4
@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
uqra$ma_nan
aşkiTOM-my angel
th.buse
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Empty BİLL'İN BAZI SANATÇILARLA DÜŞÜNCELERİ Çarş. Ağus. 06 2008, 21:38

th.buse

th.buse

P!nk

Bill : Pink için , ben en çok onun sesini seviyorum . Çok değişik birsesi var . Bu , benim en çok hoşuma giden özelliği çünkü ben alışılmışsesleri gerçekten sevmiyorum , beni sıkıyorlar . Kendine özel birisi .

Tom : Onu turnesi sırasında görmek istemiştik .

Bill : Evet , bu doğru ama ne yazık ki hiç zamanımız olmadı . Onun konser DVD si var bizde ve gerçekten harika bir şarkıcı .

Metallica

Gustav : Benim için , Metallica r0;tekr1; metal grubu . Aksinisöyleyemeyiz . 2006 senesinde Berlin'de Waldbühne de çaldıklarındaoradaydım . [06/06/06]

Tom : Ve biz orada değildik .

Georg : Evet ve bu benim Placebo konserinde olduğum zamandı . [Magdeburg'daki sanırım]

Gustav : Evet orada değildiniz . Master of Puppets ' ın 20. yılınıkutladılar . Eski şarkılarını çaldılar ve gerçekten harikaydı . Aslındabence en iyi metal grubu onlar .

Foo Fighters

Gustav : Sanırım onları en çok dinleyen benim .

Georg : Ben de .. Bazen dinliyorum onları .

Tom : Ben ... [ve sözü Gustav tarafından direk kesilirr İntikaaam .. Nasıl oluyormuş Tom Bey ]

Gustav : Tabii , tabii eminim . Onları düzenli dinleyen benim . Tümvideoları ve albümleri çok hoşuma gidiyor . Son albümleride gayetiyiydi ama diğerlerini tercih ediyorum çünkü daha fazla hit şarkı vesingle vardı . Bir sanatçı olarak Dave Grohl [solist ve gitarist]müthiş . Nirvana'dan beri gerçekten çok olgunlaştı ve bu albümdehepsini kendi yaptı . Gerçekten iyi motive olmuş biri o , bir devolacak .

Avril Lavigne

Bill : Bu şarkıyı seviyorum [Sk8ter boy'dan bahsediyor] Bence şuanakadar yapılmış en iyi video klibe sahip . Yapımı ve böyle bir videonunortaya çıkarılması çok zor olmuş olmalı . Gerçekten , bugüne kadarduyduklarımız ve gördüklerimizden çok daha değişik bişi bu . Bir kızsöyleyince şarkıyı , şarkı genelde ballad oluyor . Ama onun müziğigerçekten cool ve videoları harika .

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

çok saol jujum paylaşımın için

http://tokiohotelfanclup.yetkinforum.com

uqra$ma_nan

uqra$ma_nan

aşkiTOM-my angel demiş ki:çok saol jujum paylaşımın için

den den x))

th.buse

th.buse

bişi deıl her zaman

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
Administrator
Administrator

paylaşım için saol

Misafir

Misafir

Onlar o snaatcılara yorum yapabilcek seviyede bile degilller daha

Delgado&Seda

Delgado&Seda

paylaşım içn çoq saol cnm x))

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

Delgado&Seda demiş ki: paylaşım içn çoq saol cnm x))

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

saol paylaşım için aŞqum Smile
qörmiceksin ama...Sad

bill aşkım benım

kuzmmmm benımmm cnm bill immmm:D:D:D:D

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]