тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5728 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj... Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj...

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

İşte Tokio Hotel hayranlarına bir röportaj...

Yeah!: Birbirinizi çok uzun zamandır tanıyorsunuz... Sizi birbirinizden ayıranlar neler?

Bill: Herkesin morali bozuk olduğunda Gustav neşeli ruhuyla bizi motive eder.. Onun bu özelliğini seviyorum!

Georg: Bill in açık görüşlü olmasını seviyorum. Onunla her konuda konuşabilirsiniz..Bu gerçekten işe yarar ve onunla çok eğlenirsiniz..

Gustav: Tom bir karar verileceği zaman her zaman ilk atlayan kişi olur! Her zaman ne istediğini bilir ve bu çok cool..

Tom: Georg kesinlikle özel değil! (gülüyor) Ama bazen çok huzurlu ve yardımsever olabiliyor..(sırıtıyor)

Yeah! : Karşılıklı olarak birbirinizi tarif etmeniz gerekse ilk neyi vurgularsınız?

Tom: (Gülüyor) Georg dengesiz ve pislik biri! Her akşam ertesi gün için değişik planlar yapar ama hiçbir zaman gerçekleştirmez!

Gustav: Tom gerçekten sabırsız! Birşey gerçekleşmediğinde olana kadar denemeyi sürdürür!

Georg: Bill oldukça canlı ve içten bir insan, ama sadece 16:00 dan sonra! O tam bir uykucu!

Gustav: Hepiniz gibi! Hiçbirinizle 12:00 den önce birşey yapılmaz! Hep yalnızım çünkü erken kalkıyorum. Sonra da televizyon izleyip 4 kere emaillerimi okuyorum (gülüyor)

Bill: Gustav sabahçı... Tipik baterist işte.. Her zaman önü açık ve kararlı... Oldukça enerjik ama sakin..

Yeah!: Kötü alışkanlıklarınızda var mı ??

Gustav : Tom çok mutlu olduğunda ve bir şey hakkında çok heyecanlı olduğunda çok yüksek tonda bir ciyak sesi çıkarıyor .. Beni gerçekten sinir ediyor bu . Özellikle artık böyle yüksek tonlara ulaşamadığım için .(ne alaka??)

Georg : Bill hiçbir zaman entrümanlarımızı taşımamıza yardım etmiyor . Her zaman “Ben solistim , mikrofonumu taşırım” diyor . Ama başka insanların gerçekten yardıma ihtiyaçları olduğunda eder . Tabi önce gerçekten olay çıkarmalısınız bu konuda .

Bill : Gustav bazen çok sivri dilli oluyor . Onunla alay ettiğinizde çok çabuk cevabı yapıştırabiliyor . Böyle olduğunda onu yalnız bırakmanız daha iyi , o zaman geçiyor .

Tom : Georg gerçekten düzensiz . Otel odası hep savaş alanı gibi oluyor .

Yeah !:Birbirinizin tüm sırlarını biliyorsunuz .. Hadi bunları duyalım ..

Bill: Tamam – Georg'un uzun zamandır bir günlüğü var . Ama bu artık bir sır değil çünkü hepimiz bulup ,okuduk (ölesiye gülerrr)

Gustav : Hep böyle bir şeyi olduğunu düşünmüştük sonra aradık bunu . Tüm eşyalarının altındaydı...

Yeah!: Ve içinde neler vardı??

Bill : Söyleyemeyiz .

Tom : Tabikii söylerizz ! Georg benim eski kız arkadaşıma delicesine aşıktı . Ama hiçbir şey olmadı , kız onu istemedi (güler)

Yeah!:Kıskandın mı , Tom ?

Tom : Hayır . Sadece bunun hakkında Georg'a şaka yaptık ama o bunu hiç komik bulmadı ..

( yeah! dergisi, tokiohotelfan.com)

Arkadaşlar bu röportajları sadece bu kadar tercüme edilmiş ama başka röportajları gelecek...

KAYNAK=http://www.baktabul.com/magazin-haberleri/84036-tokio-hotelle-bir-roportaj-yeni.html

tom_bill_beliz

tom_bill_beliz

paylaşım için saol Very Happy:D

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

önemli değil cnm Very Happy

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

güzel paylaşım cnm teşekkür
bu ve bunun gibi Alman dergilerini bulabileceğimiz bi yer biliyor musun cnm ben bulamıyorum hiçbir yerde yaa Sad

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

önemli diil cnm
Like a Star @ heaven cnm ben de dergileri türkiyede bulamıyorum yurtdışından getirtiyorum

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

yaa keşke benimde almanyada akrabam fln olsa Sad

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

cnm bnm akrabam diil de arkadaşım vardı o da 1 hafta sonra türkiyeye taşıncakmış Crying or Very sad

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör

üzüldüm cnm Crying or Very sad

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

Miss Kaulitz demiş ki: üzüldüm cnm Crying or Very sad
ben de üzüldüm kendi adıma Sad Crying or Very sad

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]