тσкισ нσтєℓ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тσкισ нσтєℓ

- тσкισ нσтєℓ ƒαηℓαяıηıη уєηι вυℓυşмα α∂яєѕι-

Hoşgeldin
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5766 Gündür yayındayız
398 Konumuz var
2961 Mesaj gönderildi
130 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com/u131
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Ünlülere msn adresi bul
BiLL RöPorTaj Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 19:03 tarafından Helena~

» Miyavi Fan Clup x))
BiLL RöPorTaj Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:58 tarafından Helena~

» Hanımın Çiftliği
BiLL RöPorTaj Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» Th resimleri
BiLL RöPorTaj Icon_minitimeSalı Mart 02 2010, 18:25 tarafından Helena~

» 3 harften cümle kurmaca
BiLL RöPorTaj Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:34 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» msnde deprem olursa:D:D
BiLL RöPorTaj Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:23 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» ''BENİ YIKA'' yazarken yakalananlar... (bu da çok güzel!!!)
BiLL RöPorTaj Icon_minitimePaz Şub. 28 2010, 17:07 tarafından @_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

» BUGÜN((17 AĞUSTOS)) MİSS KAULİTZ (NAZ) KANKİMİZİN DOĞUM GÜNÜ
BiLL RöPorTaj Icon_minitimeÇarş. Şub. 24 2010, 23:16 tarafından Helena~

» cekıe
BiLL RöPorTaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 09:56 tarafından Miss Kaulitz

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 52 kişi Perş. Ağus. 03 2017, 11:00 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 130 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tomqolik..

Kullanıcılarımız toplam 2961 mesaj attılar bunda 398 konu
https://tokiohotelfanclup.yetkin-forum.com
Saat
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
xxxxxx

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BiLL RöPorTaj

+2
@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
Helena~
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1BiLL RöPorTaj Empty BiLL RöPorTaj Salı Tem. 22 2008, 12:08

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

Bill Kaulitz'le , Tokio Hotel'in solisti , zedelenmiş ses telleri , şöhret denen uyuşturucu ve kendi cenaze töreni hakkında konuştuk .

> Grup seks benim midemi bulandırıyor <
> Şuana kadar seks yapıp yapmadığım benim kendi sırrım hala <

Gazeteciler için bir kural şöyle der , 18 Yaşında biriyle röportaj yapmak taşı sağmak kadar mantıklıdır ancak . Ama Bill Kaulitz'le bu farklı . İlk öpücüğü ya da şöhrete bağımlılığı : Genelde gay diye damgalanan genç star , kıdemli çoğu Alman şov dünyasının starlarından daha etkili konuşuyor . Vanity Fair Bill'le ameliyatından önce buluştu ve ameliyattan sonra e-maille iletişime geçti .

VF : Mr Kaulitz Ses tellerinden geçirdiğin ameliyattan sonra nasılsın ?
BK : Şey, anestezi altındayken metal bir boru boğazına sokulduktan sonra biri Makasla ses tellerini kesince nasıl hissediliyorsa öyleyim . Herkes bu duyguyu biliyor . (Tabii canım , doğal bir şey xD Biz her gün ses tellerimizden ameliyat oluyoruz ne de olsa xD ) Bunu atlattığıma çok seviniyorum . Ama hala sesim konusunda korkuyorum ve tabii iptal edilen konserlerden dolayı mahcubum .

VF : Ne kadar zaman dinlenmen gerekiyor ?
BK : Ameliyattan sonra 12 gün konuşmama izin yok (Hani 10'du Yakında 2 hafta falan olmasın bu süre ) . Daha sonra 4 hafta ses rehabilitasyonuna gideceğim . Bunun için Sabırsızlanıyorum . (Bugün pek şakacısınız Bay Kaulitz xD )

VF : Hadi başlangıçların hakkında konuşalım . Yaratıcılığın darbe ve hakaret dolu anılardan geldiği söylenir . Seninkiler nelerdi ?
BK : Benim için en büyük darbe anne ve babamın boşanmasıydı . 7 yaşımdaydım ve anlamıyordum . Bu beni çok etkiledi . Bu durum hakkında ilk albümümüzde bir şarkı vardı : Gegen Meinen Willen

VF : Üvey babanın bir gitar hocası olduğunu biliyoruz . Peki gerçek baban ?
BK : Kamyon Şöförü ve Hannover'de yaşıyor . (O harika genlerin bir kısmı bir kamyon şöföründen mi geldi yaniiii Almanya'daki kamyon şöförleri çok taş oluyor sanırım xD )

VF : 8 yaşındayken Magdeburg'dan 700 nüfuslu Loitsche kasabasına taşındın , nasıldı ?
BK : Korkunçtu ! Çünkü Ben bir kırsal alan çocuğu değilim . Tom ve benim ne kadar ilgi çektiğimizi tahmin edebiliyor olmalısınız . Bize tamamen delirmiş birer Uzaylıymışız gibi baktılar . Okulda korkunçtu . Her sabah Wolmirtstedt'e giden otobüsü yakalamak için 5:30 'ta kalkmak zorundaydık ve 4:30 ta dönüyorduk eve . Bundan o kadar çok nefret ediyordum ki ! Ve her zaman okulda aynı yüzler . Hayatımın en kötü zamanlarıydı .

VF : Öğretmenler Kaulitz İkizlerine Nasıl Tepki verdi ?
BK : Tom ve ben 7. sınıfa kadar hep birlikteydik . Sonra ceza olarak ayrıldık . Bu bizi çok etkiledi ve suratımıza gerçek bir tokat gibi inmişti . O zamana kadar herşeyi birlikte yapmıştık . Biz tek yumurta ikiziyiz ve çok yakınız . Tabii ki disiplinin şart koştuğu transfere karşı çıktık ama ikimiz de çok geveze olduğumuz için bize birlikteyken dayanamadıklarını söylediler . Ben parmağını kaldırıp kısık bir sesle konuşan biri değildim . Hep bağırırdım . Annem her 2 günde bir okula çağrılırdı .

VF : Beğenmediğin derslerden bile iyi notlar almak senin özel yeteneğin miydi ? Nerden kaptın bunu ?
BK: Her zaman okula gereksinimim olmayacağını biliyordum çünkü ben bir şarkıcı olacaktım . Hocalar beni sınırsız sinir ettiği için de haklarımı araştırdım . Neleri yapmaya hakları olduğunu ve neleri yapmaya hakları olmadığını .. Bazen tamamen korkunç bir hocam olurdu . Bazılar bana "İyi günler" bile demek istemezdi saçlarım yapılmış ve tırnaklarım siyah boyalı olduğu için . Bu şekilde okula gelemeyeceğimi söylerlerdi . Bir tanesi bana öğretmenlik yapmak istememişti görünüşümden dolayı. "Kafan sadece güzel saçlar için değil." Gibi şeyler söylerdi . Ben bir anti-öğrenciydim ve bunlara katlanamazdım .

VF : Notların nasıldı ?
BK : Süper ! 1.8 (Almanya'da 1 en iyi not ! ) gibi bir ortalamam vardı her zaman . Bu hocalarımı en çok sinir eden şeydi .

VF : Hocalar seni incitebiliyor muydu ?
BK : Hayır incitemiyordu . Ben bir köşede tırnaklarını kemiren ucubelerden değildim . Kendimden çok emin biriydim . Okula böyle gidiyordum çünkü biliyordum herkesin benim hakkımda konuşacağını . Bundan hoşlanıyordum . Stilimle ilgi toplamak istiyordum . İnsanlar benim hakkımda konuşmalıydı . (Bu çocuk bildiğimiz kendini beğenmiş resmen ya Ama çaktırmıyor pek xD )

VF : Kısa zaman önce İkinci derece okulu internet üzerinden bitirdin . Omletle Hamlet'i ayırabilmek ne kadar önemli ? (Pardon ama onu benim kardeşte ayırıyor )
BK : Hmm , biri aralarındaki farkı söyleyebilmeli . Ama okul sistemi çok az bireysel . Neden matematik çalışmalıyım , hayatım boyunca buna asla ihtiyacım olmayacağını bilirken ? 8. sınıfta müzik sınıfını bıraktım . Herkes şok olmuştu . Ama biz sadece bazı insanların biyografilerini ezbere öğreniyorduk - 0 ilham . Hep şarkı söylemeden kötü notlar alıyordum çünkü türkü söylüyorduk . Korkunçtu !

VF : Şu klişe senin için doğru mu : Müzik yaşadığın yerden bir kaçış yolu muydu ?
BK : EVET ! Hep bunu düşünüyordum , herkesin birbirini tanıdığı o ufak köyden kaçmayı . Benim için En kötü şey günlük rutin . Yani Tokio Hotel'le doğru olanı yaptım . Her gün başka şehirler başka insanlar .

VF : Paparazzi ve kendini gazeteci sananlar sayesinde 24/7 izleniyorsun . Bu bir münasebetsizlik mi yoksa bir tamamlanma mı ?
BK : Küçük bir çocukken her yaptığımın kameralar tarafından çekildiğini ve dünyaya yayıldığını hayal ederdim . Sınırsız ilgi isterdim . Şuan buna ulaştım . Nasıl buna sinir olabilirim ?

VF : Tom'dan daha önemli bir insan olacak mı senin için ?
BK : Hayır . Bu herşeyin üstünde . Tom'suz bir hayat hayal edemiyorum . Bunu tanımlayamam . Bu biraz psikolojik . Aynı düşüncelere ve hayallere sahibiz . Normalde birbirimizle konuşmamız gerekmiyor .

VF: Çoğu Tek yumurta ikizi bu ortak yaşamlarını bir işkence olarak hissediyor ve bir sürü cinayet sahnesi oluşturuyorlar .
BK: Elbette biz tartışırız..ve eğer biz kavga edersek bu kötü..Birbirimize saldırırız ve birbirimizi yumruklarız.Bir yıl önce bir otel odasında birbirimize sandelyeyle saldırdık..ama biz kin tutmuyoruz..Kapılara vuruyoruz birimiz kayboluyor ve 10 dakika sonra birbirimizle tekrar konuşuyoruz..

VF : Hangisi sana daha yakın : doğal Bill mi boyanmış olan Bill mi ?
BK : Kesinlikle Boyanmış olan Bill . Doğal Bill benim için bir maske gibi . Ünlü olmasaydım bile etrafta böyle dolaşmayı isterdim . Bu tamamen bana ait .

VF : Kim seni normal halinde görüyor ?
BK : Ailem ve bu kadar .

VF : Ünlü çocuklar türlerinin en bozuk örnekleri oluyorlar çünkü büyüdükçe kendilerini harap ediyorlar. Sen de imajını ilgi çekici kılmak için böyle bir düşüş sergiler misin?
BK: Mükemmel olmadığını göstermek güzel birşey. Ama bunu stres haline getirmiyorum. Böyle birşey yap sonra da fanların gitmesin, işte bu kötü. Başından beri en nefret ettiğim şey eski müzik gruplarının veya albüm şirketlerinin defalarca bunun işe yaradığını bana anlatmaya çalışması. Tavsiye gibi birşey değil! Bir şirketle ilk buluşmamızda bbir stilist bulup görünüşümüzle oynamak istiyorlar. Hala bana ne giyeceğimi söyleyen bir stilistim yok. Bu beni sıkardı.Aynı şekilde konserlere ve kontratlara da kendimiz karar veririz çünkü kararlarını kendin verememenin felaket olduğunu düşünürüm

VF : Kimin sana "hayır" demeye hakkı var ?

BK : İşle ilgili olanlarda : kimse . Ne yönetim ne de kayıt firması . Hala dinlediğim tek kişiler en iyi arkadaşlarım ve ailem . Annem bana diyebilir : "Bill bu hastaca" ve ben bunu düşünürüm .

VF : Ailen hala sana annelik , babalık taslamaya çalışıyor mu ?
BK : Söylemem gerek , annemiz hiç bunu yapmadı . Ödev yapmak isteğe bağlıydı . (Simoneee annem olur musunn ) Bize boş bir alan bıraktı ama hep bizi gözetti . Aramızda büyük bir güven var . Arkadaş gibiyiz. Anneme söylemeyeceğim gerçekten hiçbir şey yok . Ve hiçbir zaman onun bilmediği bir sırrım olmadı . Eve ilk sarhoş geldiğimde bunun hakkında ne düşündüğünü ve ondan korkmama sebep olmadığını söylemişti .

VF : Annen en azından yılbaşında saçını kendi halinde bırakmanı istiyor mu ?
BK : Hayır . Gerçekten bunu takmıyor . Saçımı ilk 9 yaşımdayken boyattım . Yeşil , mavi , beyaz ve siyah arasında değişiyordu . İlk kaş piercing'imi 13 yaşımdayken yaptırdım . Gerçekten rahattı annem .

VF: yaklaşık 200 genç kız konserlerinde uyuşturucu kullanıp senin posterlerini taşıyor ve "Muson'un içinde beni s.k" şeklinde sloganlar atıyor. Milyonlarca kızın yeni oluşan seksüel fantezilerinin objesi olmak nasıl bir duygu?
Bk: Dürüst olmak gerekirse bunun hakkında fazla düşünmüyorum. Bazen birbirimize bakıyoruz ve sonra da gülmek zorunda kalıyoruz çünkü birinin duvarında posterimizin asılı olacağını hayal edemiyoruz. Ama hep birinin duvarında asılı olmanın cool olduğunu düşünüyorum. Geçmişte genellikte odamda oturup idolüm Nena nın ne yaptığını, nerede olduğunu ya da ne düşündüğünü hayal ederim. Şimdi ise diğer insanların odalarında oturup beni düşündüklerine hala inanamıyorum. Bana göre gayet normalim, birbirimize göre sıradanız. Kendimizden bihaberiz

VF : Ne kadar sık kendin hakkında 3.şahıstan düşünürsün ?
BK : Bazen ama yanlışlıkla . Birşeyi yapmak için Motive olmadığım zamanlarda . Şöyle düşünürüm : "Bill ne olursa olsun bunu yapmalı çünkü bu grup için iyi"

VF: Kendine güvenen görüntün halk içinde bazı insanlara "yaşlı" geliyor. Gerçek Bill ile görünen Bill arasında fark var mı?
Bk: Bazı şeyleri kendine göre yapıyorsun. Ama bunun dışında büyük farklar yok. Son 3 sene aralıksız geçti. Bir yere vardığınız zaman özel hayat molanız yoktu. Turdayken bile etrafımız 24 saat kameralarla çevriliydi. Herkesin birkaç saat sonra bilmediği birşeyi nasıl yaşıyabilirsin? Ama bu her zaman istediğim şeydi. Sonuçta bununla mücadele etmek zorundayım

VF : Kıskandığımız kişiler nadiren kendilerini kıskanılası hissederler . Bill olmanın en sinir bozucu yanı ne ?
Bill : Benim gibi insanların ana problemi güvenmek . Benim birine güvenebilmem ve kendimi bırakabilmem zor . Geçen senelerde hiç yeni arkadaş edinmedim ve hiç aşık olmadım . Biriyle tanıştığımda , gerçekten dikkatli ve şüpheci oluyorum ve kendime soruyorum : Bunun arkasında ne olabilir ? İnsan Maalesef genelde garip olduğu ortaya çıkan insanlarla tanışıyor ya da basına birşeyler söyleyenlerle tanışıyor . Bu kadar ünlü olmasaydım büyük ihtimalle tanıdığım birine uzun zaman önce aşık olmuş olurdum .

VF : Kim senin güvenine en kötü şekilde ihanet etti ?
BK : Ben biriyle bana bunu yapabilecek kadar ileri gitmeme izin vermem . Bir zırh giyiyorum . Dışarı çıkmak ve kimseye önceden söylemeden birini tanımaya çalışmak vazgeçmen gereken en büyük şey . Yine de şuan ki hayatım hep istediğim şekilde .

VF : Starların birbirleriyle ilişki kurmasının sebebi bu güven problemi mi ?
BK : Evet . Angelina Jolie'nin Brad Pitt'in onu ünlü olmak için kullandığı gibi bir şey hakkında endişelenmesine gerek yok . Bir ünlü kendisi gibi bir yaşama sahip olanı tercih ediyor . Kız arkadaşlarım neden direk okuldan sonra provalara gittiğimi ve neden onlarla TV önünde oturmaktansa haftasonları klüplerde çaldığımı hiç anlamazdı . Tabii ki bu çok daha zor şuan . Kim seninle bu hayatı yaşamak ister ? Ve tabii ki bu kişi anlamalı bu hayattan öylesine çıkamayacağını .

2BiLL RöPorTaj Empty Geri: BiLL RöPorTaj Salı Tem. 22 2008, 12:08

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

DEVAMI

VF : En son ne zaman aşıktın ?
BK : 3.5 sene önce . Hala tek büyük aşkı bulamadım . Herkesin bunu bulduğunu zannetmiyorum . Bulduysa bile sadece bir kereliğinedir . Benim durumumda bunu bulmam için çok şans gerek .

VF : 18 yaşındasın , durmadan öpüşmeyi tercih etmez misin ?
BK : Bilmiyorum . Aslında bu yaşam yüzünden tek büyük aşkı bulmayı öpüşmeye yeğlerim. Kısa zamanımı tanıdığım biriyle paylaşmak istiyorum : Bu o tek kişi !

VF : Bir kıza "Seni seviyorum" dedin mi şimdiye kadar ?
BK : Evet ama içimden gelerek değil . "Senden Hoşlanıyorum" demeliydim . Büyüdükçe bu farklılıkları daha ciddiye alıyorum . Tom büyük ihtimalle bir kızı yatağa atabilmek için her zaman "Seni seviyorum" diyordur . (Hiç şaşırmam )

VF : Aynı kız için boy ölçüştünüz mü ?
BK : Biz aynı tipi seviyoruz . Ve kız arkadaşlarımız hep birbirleriyle arkadaştılar . Bu feciydi çünkü hep bize karşı birleşirlerdi . (Sizde onlara karşı birleşiyorsunuzdur xD ) İlk öpücüğümüz aynı kızla oldu . Tom ilkti . Ertesi gün beni öpmeye başladı . (Kızda bildiğimiz o.... ymuş ) Sonra ikimiz de bunu atlattık ve onla işimiz bitmişti . Ah Tanrım , b.k gibi olduğunu düşünmüştük - ilk öpücüğün olabileceği kadar berbattı .

VF : Kaç yaşındaydınız o sırada ?
BK : 11 . Bizden 3 yaş büyük ve tecrübeliydi . (Ç-üşş 1-2 yaş neyse de 3 ne abii Bunların Olsen'lara sarkmasına şaşmamalı Bunak karı seviyorlar )

VF : Tom ilk kaç yaşındayken seks yaptı ?
BK : Eğer doğru hatırlıyorsam 14 yaşındaydı . (13 diyordu beyefendi Kime inancaz şimdi xD )

VF : Tom'un kadınlarla yarın yokmuşçasına yattığı söyleniyor .
BK : Ne isterse yapmasına izin verdim . Her gece başka birini almaya cesareti var . Ben bundan hoşlanmazdım ama biz iş bu konuya gelince çok farklıyız .

VF : Meslektaşın Robbie Williams bir keresinde Almanya'da iki tür groupie olduğunu söylemişti . Bir tür seks sırasında arkadaş olduğunuza dair kanıt olsun diye resim çekmek ister , diğer tür ise "Robbie benim için olan duygularının gerçek olduğuna emin misin ?" diye sorar seks sırasında .
BK : Tom'da bana bunu diyor (Hiç şaşırmadım ) . Bu kadar süre yolda olduğumuzdan , ben kimseyi yatağıma almıyorum . Bu beni tiksindiriyor , her gece yatağımda tanımadığım birinin olması . Ben hala o noktaya varmadım . (Hayırlısıyla hiç varmayacaksın ) Tek bir gece için bir kızı odama götürecek güvenim yok benim . Turnedeyken sahip olduğun tek özel şey otel odan . Ve birinin orada tek geceliğine uyumasına izin vermek - hayır , ben gerçekten şüpheli olurdum .

VF : Seks yaptın mı ?
BK : Ben bunun benim sırrım olmasını istiyorum .

VF : Bazı insanların senin gay olduğunu düşünmesi seni şaşırtıyor mu ?
BK : Hiçte bile . Çoğu şu klişe düşünce şekline sahip : Makyaj artı tarz bir saç modeli eşittir gay . Şunu belirtmek istiyorum ki durum böyle değil . Herkes istediğini yapabilir . Bir şey illa ki ötekisiyle bağlantılı olmak zorunda değil .

VF : Eğer bir günlüğüne kız olsaydın ne yapardın ?
BK : Kesinlikle kardeşimle ilişki kurmazdım . (Harika Cevap )

VF : Ama ?
BK : Aman Tanrım , ne yapardım ? Büyük ihtimalle şuan yaptığımın aynısını çünkü ayırt etmem .

VF : Kızlara neyi yasaklamak isterdin ?
BK : Kıskanç olmamalarını çünkü kıskançlık çok önemli . Ben aşıkken hemen herşeyi kendimin ilan ederim ve asla bırakmam . Eğer benim kız arkadaşım bana : “Bill , ben o çığlık atan kızları takmıyorum . Sana tamamen güveniyorum. “ dese bu beni delirtirdi .

VF : Hiç kandırıldın mı ?
BK : Hayır . Aynı zamanda bende kimseyi kandırmadım . Sadakat benim için en önemli şey .

VF : Kız arkadaşlarını nasıl sinir ederdin ?
BK : Gerçekten yüksek sesle konuşurum . Tüm gün . Ve her zaman ellerle ve ayaklarla . Ve insanların hiç konuşmasına izin vermem . Herkes buna sinir oluyor . (Şimdi Doğruya doğru .. Biri yanımda böyle bişi yapsa geçiririm bir tane xD )

VF : Hangisi daha zor : Birini sevmek mi kendini sevmek mi ?
BK : Kendini sevmek . Gerçekten olduğun herşeye katlanmak zor . Aşırı fazla kendime güvenmediğim an oluyor ve bir çukur kazıp , içine kıvrılmak , üstüme de bir battaniye çekip orada 1 sene boyunca kalmak istiyorum . Bazen bu kadar acelemiz olmasına seviniyorum , bir konser hemen diğerinin ardından , bu şekilde fazla düşünmen gerekmiyor . Yalnızlığa zamanın kalmıyor .

VF : Bir ünlü-bakıcısı olmadan yaşayabiliyor musun ?
BK : Kalkıp pastaneye gidemem . Yani tabii ki bunu başkası yapıyor . Ama hala günlük kullanış için uygunum çünkü benim problemim çok mükemmeliyetçi olmam . Başkalarının işleri yapmasına izin veremem . Bu normal değil ve daha kötü oluyor . Herşey detaylarına inerek düzeltilmeli çünkü tam olarak bilmeliyim gelecek olan şeyi . Yoksa deliririm . Tom da böyle stresli . Her ne kadar bir sürü insana bizi bazı şeylerden azad etmeleri için para ödesek te .. Ama biz tüm bunları yarattık , yani bu bizim için zor , başka insanlar Tokio Hotel'e karışmaya çalışınca .

Para işlerini kendin mi kontrol ediyorsun ?
Bill : Evet . Ben bunu 13 yaşımdayken yapmıştım zaten . Tüm hesaplarıma erişimim var ve bunu da kariyerimi kontrol ettiğim gibi kontrol ediyorum .

VF : Kaç milyon kazandığını biliyor musun ?
Kayıt Firmasından elinde bir pano olan kadın arkadan bağırır : "Para Hakkında Konuşmak Yok !"

VF : Ne zaman ailene bir villa alacaksın ?
BK : Bunu karşılayacak param olur olmaz . Kesinlikle ailemle birlikte yaşamak istiyorum . Çok yakınız , bunu gergin olacağım şeklinde düşünmezdim . "Aman Tanrım , şimdi lütfen dışarı çık ."diyeceğim bir limit yok .

VF : Hadi kaçırıldığını varsayalım . Fidye için makul miktar ne olurdu ?
BK : Tüm arkadaşlarımın birlikte toplayabileceği kadar . Tabii ki sonunda paralarını geri almalılar .

VF : Britney Spears'ın düşüşü hakkında ne düşünüyorsun ?
BK : Böyle bir şeyin nasıl olabileceğini anlıyorum çünkü bende aynı hayatı yaşıyorum . Diğer insanlar büyük ihtimalle şöyle düşünüyor : Parası var , herşeyi elde etti . Neden sadece rahatlamıyor? Kendimi bir solo artisti olarak , yolda hep yalnız hayal edemiyorum . Kendime bu büyük baskıyı tek başıma taşıyabilecek kadar güvenmiyorum .

VF : Madonna 1991 yılında şöyle dedi :Ben ancak Tanrılar kadar ünlü olduğumda mutlu olacağım. Sence bu uygun mu ?
BK : Tabii ki bu komik bir düşünce . Ama bunu tamamen anlayabiliyorum çünkü bir durak yok . Şunu demiyorsun :Hmm artık Almanya'da meşhurum ve bu yeterli . Her yerde olabileceğin kadar başarılı olmayı arzuluyorsun . Aşırı zengin olsam da kendi adam olsa da devam ederim . Bu doğru . Şöhret bir uyuşturucu . Tedavisi büyük bir darbe olurdu , zor başa çıkabilirdim .

VF : Eğer uyuşturucular yasak olmasaydı hangisini denemek isterdin ?
BK : Artık herşeyi kontrol etmeye ihtiyaç duymamamı sağlayacak rahatlatıcı birini .

VF : Sen Rüyalarında bir Star mısın ?
BK : Bir keresinde bir kabus görmüştüm . Camdan yapılmış bir odada Yatakta yatıyordum ve Etrafım tonlarca resmimi çeken fotoğrafçılar vardı . Ekibimize şunu diyordum : B.k , b.k , onları dışarı çıkartamaz mısınız ? Ama biri şöyle diyordu : Hayır bunu yapamam . Senin bir randevun vardı ama sen uyuya kaldın; Ama ben hiç randevularımı kaçırmam . Her zaman 3 alarm saatim olur (Benimde 3 tane var ) uyuya kalmayayım diye ve hiçbir zaman geç kalan biri olmadım .

VF : Neden kimse seni dans ederken görmedi ?
BK : Ben hiç dans etmem . Sadece bir köşede otururum ; gerçekten sarhoş olmadığım sürece. Eğer öyleysem yaparım . Bence dans etmek kız işi . (Burada bir laf sokma seziyorum xD ) Her ne kadar bu biraz adice gelecek olsa da , sadece kızların her yerde dans etmesi gerekiyor .

VF : Bazen kendi cenazeni düşünüyor musun ?
BK : Söylemeliyim ki : Evet . Benimle yaşıt olan arkadaşlarımda bunu düşünüyor . Kimin orada olacağını ve kimin senin için gerçekten ağlayacağını hayal ediyorsun .

VF : Cenazende hangi müzik çalmalı ?
BK : Labirent filminden David Bowie'nin Magic Dance. Bu gerçekten komik bir şarkı ve Labirent filmi benim çocukluğumdan kalma bir film ama hala seviyorum .

VF : Tabutunda ne giyeceksin ?
BK : Herşeyim siyah olacak ve bir deri ceket giyeceğim . Son dileğim kesinlikle saçlarımın yapılmış olması olacaktır . Umarım yeterince saçım kalmış olacak . Olmazsa da birinin kesinlikle kafama bir peruk takması gerek . (Takmış , illa saçlarıyla ölecek xD )

3BiLL RöPorTaj Empty Geri: BiLL RöPorTaj Salı Tem. 22 2008, 12:10

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

biraz eski (ve birazcık da uzun Very Happy ) bi ropörtaj ama paylaşmak istedim

4BiLL RöPorTaj Empty Geri: BiLL RöPorTaj Cuma Ağus. 01 2008, 14:46

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@

@_ß!LL_@ & @_ßurcu_@
Administrator
Administrator

iyi düşünmüşsün cnm ama th röpörtajlar bölümünde daha iyi olmazmıydı Question Question Question

5BiLL RöPorTaj Empty Geri: BiLL RöPorTaj Cuma Ağus. 01 2008, 15:01

Helena~

Helena~
Administrator
Administrator

olabilirdi ama sadece bill'le yapılmış bi röportaj olduğu için bu bölüme koydum Smile

6BiLL RöPorTaj Empty Geri: BiLL RöPorTaj C.tesi Ağus. 02 2008, 12:17

aşkiTOM-my angel

aşkiTOM-my angel
Administrator
Administrator

çok saol cnm paylaşımın için Very Happy

http://tokiohotelfanclup.yetkinforum.com

7BiLL RöPorTaj Empty Geri: BiLL RöPorTaj C.tesi Ağus. 02 2008, 18:13

Miss Kaulitz

Miss Kaulitz
süper moderatör
süper moderatör